Jesteście ciekawi, co dzieje się z finalistami Projekct Runway? Jeden z nich, laureat drugiego miejsca - Patryk Wojciechowski niedawno otworzył swoje atelier przy ulicy Mazowieckiej 7 w Warszawie, a teraz nie tylko pracuje nad nową kolekcją, ale także zaprojektował limitowaną serię kreacji dla salonu sukni ślubnych Marry Me - House of Brides. Inspiracją do projektów była relacja jaka zachodzi pomiędzy projektantem a modelką. Twarzą kolekcji została Osi Ugonoh - zwyciężczyni ostatniej edycji Top Model. Sesja wizerunkowa ślubnej kolekcji odbyła się 15 stycznia w Warszawie, a autorem fotografii jest Witek Berkan.

Kolekcja Patryk Wojciechowski x Marry Me - House of Brides to przede wszystkim dopasowane do ciała projekty. Niektóre suknie projektant ozdobił baskinką, inne transparentnymi wstawkami. Proste kroje ożywione zostały także dzięki asymetrycznym dekoltom i abstrakcyjnym aplikacjom przywodzącym na myśl lecące ptaki.

Suknie z limitowanej kolekcji będą dostępne wiosną w salonie ślubnym Marry me - House of Brides w Gdańsku, w atelier projektanta w Warszawie na ul Mazowieckiej 7 oraz w salonach partnerskich w całej Polsce.

Concept Patryk Wojciechowski/Klaudia Kinas/Kasia Karwicka
Make up Dagmara Śrama - Pieńkowska, rzęsy Secret Lashes
Włosy Kamil Pecka
Backstage Zbyszek Szymańczyk i Sara Stima
Video Bastek Czernek Photography & Darek Czernek
Stylizacja Natalia Klimza
Biżuteria Wielocha Jewellery Concept Store
Torebki Sabrina Pilewicz
Manicure Effective Nails

Patryk Wojciechowski x Marry Me - House of Brides - GALERIA>>