Astronomiczna kariera Anety Kręglickiej

Zwycięstwo Kręglickiej w wyborach Miss World katapultowało blond piękność do wielkiego świata sławy i splendoru. Spragniona odkrywania nowych horyzontów, wyruszyła za ocean do Nowego Jorku, gdzie podpisała kontrakt z prestiżową agencją modelek. Nagły sukces nie rozleniwił jednak obiecującej modelki. Zamiast skupiać się wyłącznie na karierze modelingowej, Aneta zawsze miała na celowniku poszerzenie wachlarza możliwości. Od samego początku wiedziała, że jej przygoda z branżą modową to jedynie szczebel na drodze do ostatecznego celu, jakim było założenie własnej firmy.

Kiedyś po konkursie miałam wątpliwości, czy dobrze zrobiłam, startując w nim” - wyznała w rozmowie z Plotkiem. "Nie lubiłam rozpoznawalności i popularności, która na mnie spadła. Nigdy też wcześniej nie miałam takich planów, a swoją przyszłość widziałam jako przedsiębiorca, kariera w show-biznesie mnie nie interesowała i tak jest do teraz".

Aneta Kręglicka 35 lat temu

Niedawno w sieci pojawił się urywek nagrania z czasów, gdy Kręglicka startowała w wyborach Miss Polonia. Klip sprzed 35 lat przedstawia przyszłą zdobywczynię prestiżowego tytułu podczas prób do konkursu. Młodziutka modelka miała wtedy zaledwie 24 lata. Jak wtedy wyglądała? Zdaniem użytkowników tiktoka wszystkie uczestniczki konkursu, choć bardzo piękne, prezentowały się o wiele poważniej niż sugerowałaby ich metryka. Makijaż i fryzury z późnych lat 80. - choć nie odejmowały urody - zdecydowanie dodawały lat. "Czy tylko mi się wydaje, że [według dzisiejszych standardów] wyglądałyby na 30/35 lat?" - napisał jeden z komentujących. "[Jak na] 20 lat bardzo poważnie wyglądały" - zgodził się ktoś inny. "Piękne kobiety. Gdyby miały zrobiony dzisiejszy makijaż i fryzury [sic] wyglądałyby jak boginie".

@paticzka5 #stareczasy #misspolski #misspolonia #miss #90s #80s ♬ dźwięk oryginalny - Paticzka 🐦‍⬛