Astrologowie przeanalizowali cechy osobowości znaków zodiaku i stworzyli ranking tych o najtrudniejszym charakterze. Znaki zodiaku z listy poniżej bywają: dominujące, pesymistyczne, zazdrosne i podejrzliwe. Pamiętajcie, żeby ten ranking potraktować z przymrużeniem oka.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika są skrajnymi indywidualistami - wszystko wiedzą najlepiej. Nie znoszą kiedy ktoś narzuca im swoje zdanie. Są bardzo niezależne i często buntują się bez powodu. Potrafią być bardzo uparte i zdystansowane, ale to wynika z ich potrzeby zachowania niezależności. Nie są przesadnie emocjonalne, dlatego można spodziewać się po nich obiektywizmu.

Lew

Lwy są pewne siebie i dumne. Mają predyspozycje do bycia organizatorami i liderami. Osoby urodzone między 23.07 a 23.08 mają skłonności do egoizmu i potrzebują dużo uwagi. Uwielbiają gdy wszystko kręci się wokół nich. Charakteryzuje je próżność, dlatego (czasami nieświadomie) kochają być podziwiane. Często nie liczą się ze zdaniem innych i ranią bliskie im osoby. Z kolei, w stosunku do lojalnych przyjaciół potrafią być naprawdę szczodre.

Rak

Raki bywają kapryśne i nieprzewidywalne. Jednego dnia są szczęśliwe, a drugiego załamane. Przebywanie w ich towarzystwie przypomina emocjonalny rollercoaster. Są bardzo wrażliwe na swoim punkcie - łatwo je do siebie zrazić. Trzymają się utartych ścieżek, bo nie nie lubią gwałtownych zmian. Czasami marzą o sławie, ale za bardzo przejmują się krytyką otoczenia. 

Bliźnięta

Osobom spod tego znaku przypisuje się wyjątkowe zdolności komunikacyjne i społeczne. Bliźnięta bywają dwulicowe, dlatego lepiej uważać, jakimi informacjami się z nimi dzielimy. Przez swoją "gadatliwość" mają problemy z dochowaniem sekretów. Dwoistość ich natury sprawia, że niejednokrotnie zmieniają wygłaszane wcześniej poglądy albo strony konfliktu. 

Skorpion

Pesymizm, ironia i podejrzliwość - oto główne wady osób spod znaku Skorpiona. Mają wojowniczy charakter, który pomaga im w zdobywaniu w wyznaczonych celów. Niechętnie dzielą się swoimi przeżyciami i są raczej zachowawcze w okazywaniu emocji. Od czasu do czasu zdarza im się wybuchnąć, wtedy bywają bardzo groźne i lepiej z nimi nie zadzierać. Są pamiętliwe, dlatego odbudowanie relacji ze Skorpionem może wymagać czasu!

Byk

Byki bywają zaborcze i uparte (jak to byki!). Kiedy już coś im się spodoba lub do czegoś się przyzwyczają, to trudno je przekonać do zmiany zdania. Te cechy mogą frustrować ludzi przebywających w ich towarzystwie. Dla wielu Byków najwyższą wartością w życiu są pieniądze. Osoby spod tego znaku zodiaku lubią otaczać się luksusem i zdarza się, że oceniają innych po zawartości portfela.