Astrologowie przeanalizowali cechy osobowości znaków zodiaku i stworzyli ranking tych o najtrudniejszym charakterze. Znaki zodiaku z listy poniżej bywają: dominujące, pesymistyczne, zazdrosne i podejrzliwe. Pamiętajcie, żeby ten ranking potraktować z przymrużeniem oka.

Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika są skrajnymi indywidualistami - wszystko wiedzą najlepiej. Nie znoszą kiedy ktoś narzuca im swoje zdanie. Są bardzo niezależne i często buntują się bez powodu. Potrafią być bardzo uparte i zdystansowane, ale to wynika z ich potrzeby zachowania niezależności. Nie są przesadnie emocjonalne, dlatego można spodziewać się po nich obiektywizmu.

Lew

Lwy są pewne siebie i dumne. Mają predyspozycje do bycia organizatorami i liderami. Osoby urodzone między 23.07 a 23.08 mają skłonności do egoizmu i potrzebują dużo uwagi. Uwielbiają gdy wszystko kręci się wokół nich. Charakteryzuje je próżność, dlatego (czasami nieświadomie) kochają być podziwiane. Często nie liczą się ze zdaniem innych i ranią bliskie im osoby. Z kolei, w stosunku do lojalnych przyjaciół potrafią być naprawdę szczodre.