Spotkanie to było swoistym zwieńczeniem tegorocznych wydarzeń w Audi City Warszawa – wydarzeń dedykowanych przenikaniu się motoryzacji spod znaku czterech pierścieni ze sztuką, modą, filmem i designem. O ile poprzednie wydarzenia w Audi City Warszawa były przede wszystkim ucztą dla oczu, tym razem skupiono się głównie na dźwięku. W końcu Audi to z łaciny „słyszeć”. Uczestnicy wydarzenia mogli delektować się najwyższej jakości dźwiękami płynącymi z high-endowych systemów nagłośnienia Bang & Olufsen w najwyższych modelach Audi. Parking pod budynkiem, w którym mieści się salon Audi City Warszawa, stał się przestrzenia pełną niezwykłych dźwięków.  

Audi City Warszawa, podobnie jak kosmopolityczny koncept Audi City w kilku najważniejszych lokalizacjach na świecie, takich jak Pekin, Berlin, Paryż, Stambuł czy Moskwa, to najbardziej innowacyjne miejsce na motoryzacyjnej mapie Polski. Nie jest to stwierdzenie na wyrost, że Audi City Warszawa wyprzedza oczekiwania. Rzeczywiście tak jest! To przestrzeń, gdzie można poznać bliżej wymarzone modele Audi, ale i platforma spotkań, które zapewniają wymianę doświadczeń na najwyższym możliwym poziomie. Takim wydarzeniem było właśnie Audi City Warszawa Sound & Design.

Zgodnie ze sloganem „Przewaga dzięki technice” marka Audi wyznacza nowe kierunki, urzeczywistnia pionierskie idee i pomysły wzbogacające życie i dające jeszcze większą satysfakcję z jazdy samochodami, łączącymi innowacyjne technologie przyszłości i ponadczasowe piękno.

W centrum stolicy, ale i w centrum technologii, Audi City Warszawa, bazując na koncepcji  doświadczania świata rzeczywistego i cyfrowego, wykorzystuje najbardziej nowoczesne cyfrowe systemy do prezentacji wszystkich modeli Audi w wirtualnej formie, w każdej możliwej konfiguracji. W kameralnych i komfortowych warunkach można zapoznać się z niezliczonymi dostępnymi opcjami indywidualizacji swojego Audi.

Jednym z najważniejszych atutów Audi City Warszawa jest profesjonalna obsługa, którą zapewniają Eksperci Audi. Dedykowani doradcy służą pełnym wsparciem w każdej kwestii związanej z wyborem i zakupem nowego samochodu, w tym w doborze zindywidualizowanych usług finansowych. Ekskluzywna przestrzeń wypełniona najbardziej zaawansowanymi technicznie systemami prezentacji w połączeniu z wiedzą i kompetencjami Ekspertów gwarantują, że zakup nowego samochodu  w tym salonie stanie się wyjątkowym doświadczeniem. 

Audi nieustannie poszukuje nowych rozwiązań, które zapewnią jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort jazdy samochodem. Rewolucjonizuje, dokonuje przełomów, stawia kolejne kroki milowe i – podobnie jak dla zaproszonej w roli gościa specjalnego wydarzenia  Audi City Warszawa Sound & Design artystki – Anny Marii Jopek – nieustannie dąży do absolutnej perfekcji w sferze dźwięków. Anna Maria Jopek w towarzystwie Roberta Kubiszyna zaczarowała gości spotkania swoją wrażliwością, delikatnością i wybitnym talentem do tworzenia idealnych dźwięków – głosem, który w Polsce znają wszyscy. Minimalistyczny, akustyczny koncert zakończył się owacjami na stojąco, a artystka zeszła ze sceny wyraźnie poruszona reakcją publiczności. Anna Maria Jopek życzyła wszystkim gościom „Jasnosłyszenia!” i jest to piękna puenta wydarzenia Audi City Warszawa Sound & Design.