Suche, łamliwe, kruche, pozostające na szczotce w ilościach.. przerażających! Masz takie włosy? A żaden szampon, maska, cudowny olejek czy ampułki nie pomagają? Powodem niepowodzenia może być podrażniony naskórek głowy po stosowaniu niewłaściwych narzędzi do rozczesywania włosów. Tangle Teezer podczas #HairFestival w Warszawie zaprezentował nowość w swojej kolekcji – szczotkę zapobiegającą wypadaniu oraz niszczeniu się włosów Fine & Fragile.

Pamiętaj! Nie można naprawić raz już zniszczonych włosów. A niszczą się dlatego że wyrosły z podrażnionego, źle traktowanego naskórka.

Już jednej na cztery kobiety włosy nadmiernie wypadają. Przyczyną może być wszystko – złe odżywianie, nałogi, słabe nawodnienie organizmu, geny, choroby lub nieprawidłowa pielęgnacja skóry głowy.

Naskórek jest taką „linią obronną” chroniącą naszą głowę przed promieniami UV. Tworzy on tą linię wraz z włosami, które z niego wyrastają. Słaby, nie jest w stanie wyprodukować dobrych jakościowo włosów. Wpływają na niego wszystkie używane przez nas kosmetyki do włosów, suszarki, lokówki czy szczotki. Od ich jakości, w wielu procentach, zależy jego kondycja.

Na szczęście, możemy zapobiec ich dalszemu niszczeniu. Zacznijmy od odpowiedniej dla typu naszych włosów szczotki.

Tangle Teezer jest najpopularniejszą marką szczotek w Polsce. W rodzinie produktów znajdują się niezawodne narzędzia do rozczesywania włosów w domu, ale także do salonów fryzjerskich. Jego unikatowość doceniły miliony kobiet na całym świecie. Wariantów szczotek Tangle Teezer jest tyle, że możemy sobie dobrać je do kondycji naszego włosa. Kręcone, mokre, długie, grube.. a teraz nawet i wypadające.

Tangle Teezer stworzył idealną szczotkę, która zatrzyma proces niszczenia się włosów, nada im blasku i będzie traktował nasz naskórek „z głową”.

Szczotka Fine & Fragile powstała we współpracy z Brytyjskim Instytutem Trychologicznym i jest przeznaczona specjalnie dla włosów zniszczonych, cienkich, łamliwych i wypadających, zapobiegając dalszej ich utracie.

Szczotka posiada ząbki zrobione z dużo delikatniejszego materiału, które nie podrażniają naszego naskórka. Nie sprawia to, że traci ona moc rozczesywania – równie dobrze jak The Original czy The Wet Detangler radzi sobie z kołtunami i rozczesuje włosy dłuższymi ząbkami, podczas gdy te krótsze masują skórę głowy nadając włosom blasku.

Powstała w identycznym kształcie co The Orginal, dzięki temu jest niesamowicie poręczna, dopasuje się do kształtu dłoni i z niej nie wypadnie. Nadano jej dwa najmodniejsze kolory sezonu: pudrowo różowy oraz miętowo-różowy.

Firma przeprowadziła również badania, w których jej zalety zostały potwierdzone przez grupę kobiet-testerek. Przyznały one, że po 2 tygodniach od stosowania szczotki włosy łamią się do 5 razy mniej. 43% badanych potwierdziło, że włosy mniej wypadają, a 87% przyznało, że włosy dużo mniej się plączą i nie wymagają ciągnięcia czy szarpania. 81% testerek zgodziła się, że szczotka jest dużo delikatniejsza, a 96% potwierdziło, że przede wszystkim jest delikatniejsza dla naszej skóry głowy.

Uratuj swoje włosy już dzisiaj!

Dostępna wyłącznie w drogeriach Rossmann na terenie całego kraju w cenie: 42,99 PLN

Uwaga: ten produkt uzależnia.