Na ELLE.pl czekaliście cierpliwie, to musimy przyznać. Dlatego mamy wielką nadzieję, że po pierwszym spacerze po stronie uznacie, że było warto i dołączycie do grona naszych przyjaciół. Chcemy, żeby serwis był dla Was pierwszym i najbardziej aktualnym źródłem ciekawych informacji, które tętnić będzie newsami i inspiracjami od rana do nocy :)

Oprowadzimy Was po najnowszych trendach, podpowiemy, gdzie kupić najnowsze kolekcje, doradzimy, które kosmetyki podkreślą Waszą urodę, wskażemy najmodniejsze kierunki podróży, przekażemy newsy ze świata kultury i zaprosimy do pięknych wnętrz - jednym słowem: zainspirujemy! Wszystko w ruchu zobaczycie na ELLE TV.

A jeśli będziecie mieć apetyt na więcej, pokażemy Wam wirtuozerię kipiącej kolorami i zapachami kuchni, a z niej przeniesiemy się do sypialni, żebyście mieli okazję wziąć udział w dojrzałych i pozbawionych tabu rozmowach o seksie

Zapraszamy Was do naszej społeczności pełnej pięknych i pomysłowych ludzi. Dyskutujcie, komentujcie, dodawajcie inspirujące zdjęcia i bawcie się! Do Waszej dyspozycji oddajemy miejsca, w których poczujecie się jak "u siebie":

Stylizacje

* pokażcie się światu ELLE.pl i dodajcie swoje inspirujące zdjęcia do STYLIZACJI,

* pokażcie nam Wasze FRYZURY i MAKIJAŻE,

* podzielcie się plotkami i poradami na FORUM.

Chętnie spotkamy się z Wami też tu:

social

Facebook

Pinterest

Mail

 

Pozdrawiamy i czekamy na Was

z niecierpliwością i naprawdę ogromną tremą.

W końcu jesteście dla nas

najbardziej wymagającą i najważniejszą publicznością! 

Wasza Redakcja ELLE.pl

Start serwisu ELLE.pl