Zdjęcie może wyglądać znajomo. Otoczenie oraz stroje bohaterów fotografii sugeruje, że wykonano je podczas rodzinnych wakacji w Jordanii. Choć jednak po sieci od dawna krąży część uchwyconych wtedy kadrów, tego konkretnego nie pokazywano jeszcze nigdy. Przedstawia ono uśmiechniętego Williama z dwójką starszych dzieci po obu stronach swojego ciała i najmłodszym Louisem siedzącym i na ramionach. 

Pod instagramowym postem dodano opis: „Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich ojców i dziadków na całym świecie!”

Do życzeń oczywiście dołączamy, uzupełniając je o spokój, życzliwość i piękno. 

Warto dodać, że dzielenie się z fanami niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z albumu rodzinnego w ramach świętowania specjalnych okazji to już tradycja księżnej i księcia Cambridge. Jedno z naszych ulubionych ujęć ujrzało światło dzienne w 2020 roku. Jest o tyle szczególne, że kilka dni później, w urodziny Williama (21 czerwca), mogliśmy zobaczyć kulisy sesji. Oficjalne konto społecznościowe Cambridge opublikowało wtedy dwa inne, znacznie bardziej spontaniczne, niepozowane zdjęcia z tego samego dnia.

Kadry uchwycone przez Kate przedstawiały Williama, George'a, Charlotte i Louisa bawiących się na dziedzińcu ich domu w Norfolk, Anmer Hall. Cuteness overload!

Kate Middleton znów inspiruje się stylem Księżnej Diany. O tej sukience mówią dziś wszyscy, a my podobne znalazłyśmy w popularnych sieciówkach>>