Tom Hiddleston oświadczył się Zawe Ashton!

O tym, że gwiazdor oświadczył się swojej dziewczynie - aktorce Zawe Ashton, mówiło się już w marcu, kiedy para pojawiła się wspólnie na rozdaniu nagród BAFTA. Tym, co od razu przyciągnęło wtedy uwagę fotoreporterów, był pierścionek z diamentem na lewej ręce Ashton, który od razu wywołał lawinę komentarzy. Para nie odniosła się wówczas do plotek o zaręczynach. Ostatnio aktor postanowił jednak przerwać trwające spekulacje i oficjalnie potwierdził, że faktycznie oświadczył się Zawe Ashton!

"Jestem bardzo szczęśliwy" - powiedział aktor w wywiadzie dla Los Angeles Times, potwierdzając plotki o zaręczynach.

Tom Hiddleston i Zawe Ashton - historia związku

Tom Hiddleston i Zawe Ashton spotykają się od 2019 roku, kiedy to poznali się podczas występu w sztuce „Betrayal”, w której zagrali małżeństwo. We wrześniu ubiegłego roku, parę przyłapano na wspólnych wakacjach na Ibizie, a następnie zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas rozdania nagród Tony w Nowym Jorku. Było to wyjątkowe wyjście pary, ponieważ bardzo chronią swoją prywatność i rzadko opowiadają o swoim związku publicznie.

"Związek zawsze wymaga pracy. Związek w blasku reflektorów wymaga pracy” - powiedział aktor.

Tom Hiddleston - poprzednie związki

Wcześniej gwiazdor spotykał się z aktorką Susannah Fielding oraz z piosenkarką Taylor Swift, którą w wywiadzie dla GQ z 2017 roku, nazwał „niesamowitą, miłą i uroczą kobietą, z którą spędził najlepszy czas”.