Na dodatek wypadł świetnie! To już tradycja, że podczas przerw w grze emitowane są reklamy, za które firmy płacą miliony dolarów. Część producentów zrezygnowało z tej propozycji i pieniądze na zakup czasu antenowego przeznaczyli na walkę z pandemią koronawirusa. Jednak chętnych i tak było sporo. W tegorocznych filmikach mogliśmy zobaczyć m.in. Drake'a, Mayę Rudolph, Bruce'a Springsteena, Michaela B. Jordana czy Timothée Chalameta. O tym ostatnim mówi się najwięcej i to nie w kontekście afery, tylko świetnego pomysłu na reklamę.

Timothée Chalamet jako Edward Nożycoręki to najlepsze co dziś zobaczycie w internecie. Słynny aktor wystąpił w reklamie wyemitowanej podczas Super Bowl

Timothée Chalamet, aktor znany z takich filmów jak "Tamte dni, tamte noce", "Lady Bird", "Mój piękny syn", "Małe kobietki" czy "Diuna" (na tę premierę jeszcze czekamy) pojawił się w reklamie samochodów Cadillac. Internauci doceniają koncept spotu, ponieważ Amerykanin wcielił się w postać Edwarda Nożycorękiego, którego w 1990 roku zagrał Johnny Depp! Świetna charakteryzacja, scenografia, kostiumy i sam Chalamet sprawili, że to jedna z najchętniej oglądanych i komentowanych reklam w tym roku. Sami zobaczcie:

Johnny Depp jako Edward Nożycoręki (1990 rok).