Już po raz 17. wyłoniono laureatów plebiscytu Tele Tygodnia. Telekamery to obiekt pożądania wielu gwiazd i twórców programów telewizyjnych. W tym roku czytelnicy zdecydowali, że najlepszym aktorem jest Marek Bukowski, a aktorką Kamilla Baar. Oboje pracują na planie serialu "Na dobre i na złe":

"Jestem w szoku. Drugi raz z rzędu, nie spodziewałem się tego zupełnie. Kamilla ustrzeliliśmy dublet! Piękna sprawa, tym bardziej, że ten serial funkcjonuje już od lat. Jeszcze jak nas w nim nie było, zgarnął niezłą pulę. Jestem dumny, szczęśliwy, wzruszony", przyznał Marek Bukowski podczas gali zorganizowanej w hotelu Victoria Sofitel.

Najlepszym serialem ponownie został "Czas honoru", prezenterką pogody Agnieszka Cegielska, a Przemysława Babiarza doceniono w kategorii "komentator sportowy". Statuetki otrzymali również:  Tadeusz Sznuk (osobowość telewizyjna), Agnieszka Chylińska (juror), Andrzej Turski (prezenter informacji oraz pośmiertna Platynowa Telekamera), Krzysztof Ziemiec (Złota Telekamera). Wyróżniono również program "The Voice of Poland" serial paradokumentalny "W 11" oraz Magazyn Ekspres Reporterów (Złota Telekamera).

Zobacz stylizacje gwiazd:

Telekamery 2014 >>