Tarot na styczeń 2024 - rozkład 5 kart

Czym jest tarotoskop? Nasz wróżbita co miesiąc losuje karty Tarota z myślą o nadchodzących tygodniach. Zawiera się w nich mądrość i porada dotycząca tego, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Tarot nie jest wyrocznią, lecz wskazówką, ułatwiającą dokonanie wyboru. W połączeniu z horoskopem na styczeń 2024 daje wgląd we wszystkie rzeczy, które mają nadejść.

Tarot na styczeń 2024 - pytanie do 5 kart: co powinniśmy wiedzieć? W tym miesiącu zdobądź się na kreatywność i zaspokajaj swoje potrzeby emocjonalne. 

Przyszłe wydarzenia: karta Rycerz Monet

Rycerz Monet zapowiada, że styczeń zachęci nas do kreatywnego eksperymentowania. To dobry miesiąc na znalezienie nowego źródła dochodu i zaproszenie do swojego życia obfitości. Zapracujesz na sukces, jeśli poddasz się zmianom i otworzysz na różnorodne możliwości. Oto właściwy czas na podjęcie wyzwania. Zwróć też uwagę na swoje obowiązki. Niech porządki w domu lub dojazdy do pracy staną się dla Ciebie przyjemniejszym rytuałem. Zamiast traktować je jak konieczność, podejdź do tych rzeczy z uśmiechem na twarzy. 

Sytuacja: karta Król Mieczy

Karta Król Mieczy reprezentuje naukę i podejmowanie decyzji. Nadszedł czas, abyś rozpoznała swoje mocne strony intelektualne. Dokonaj jasnych, racjonalnych wyborów, które wspierają Twój wzrost. W styczniu możesz otrzymać szansę uczenia się od kogoś lub nauczania. Twój umysł jest wspaniałym narzędziem. Zaufaj, że potrafisz skutecznie go używać. Poszerzaj swoją samoświadomość. 

Przeszkoda: karta Królowa Kielichów

Królowa Pucharów jako przeszkoda sugeruje, że będziesz zmagać się z trudnymi emocjami. Te głębokie uczucia staną Ci na drodze w cieszeniu się chwilą i wprowadzaniu zmian. Możesz też doświadczyć blokady lub pustki w środku. Na styczniowe odrętwienie pomoże medytacja oraz ruch, nawet jeśli na początku musisz się do nich zmusić. Oddychaj głęboko i myśl pozytywnie. Nie pozwól, by niepewność ściągnęła Cię w dół.

Akcja: karta Królowa Mieczy

Królowa Mieczy przypomina, że każdy powinien dbać o swój emocjonalny dobrostan. To nic, że masz dużo pracy. Oddaj się refleksji, by dowiedzieć się więcej o swoich uczuciach i blokadach. W nowym roku z czegoś trzeba będzie zrezygnować. Ta karta błogosławi Cię możliwością odcięcia toksycznych ludzi lub sytuacji. Nie jesteś już starą wersją siebie - uwolnij się. 

Lekcja: karta Rycerz Kielichów

Rycerz Kielichów zachęca do prowadzenia pełnego współczucia dialogu z samym sobą. Połącz się ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Czego w tej chwili najbardziej potrzebujesz? Potraktuj swoje wewnętrzne "ja" ze współczuciem i ciekawością. Zainteresuj się tym, jak się czujesz. Wykaż się kreatywnością w zaspokajaniu swoich potrzeb emocjonalnych.