Bajkowe Święta

Dawno, dawno temu w zimowym okresie nasze skrzynki na listy zapełnione były kartkami świątecznymi. Niektóre z nich olśniewały brokatowymi detalami, inne urzekały prostotą. Najbardziej lubiłyśmy kartki przestrzenne, które po otwarciu ukazywały wielowymiarowe obrazy. Te pełne uroku wspomnienia zainspirowały markę Apart do stworzenia tegorocznej kampanii świątecznej. Zobaczcie, jak Igor Kubik – artysta wizualny i projektant – pracował nad wyjątkową zimową krainą!

 

Do udziału w fantazyjnej sesji zdjęciowej ponownie zaproszono Julię Wieniawę, Annę Lewandowską i Małgorzatę Sochę. Na bajkowym tle, równie mocno co trzy wyjątkowe ambasadorki, błyszczała modna biżuteria z motywami astrologicznymi, które od kilku sezonów nie wychodzą z trendów. 

Wybór Julii Wieniawy


Zobacz biżuterię, którą ma na sobie Julia!

Biżuterię wybraną przez Julię Wieniawę wykonano z żółtego złota o wyrazistym odcieniu. Dodatki przywodzą na myśl eteryczną smugę przecinającą nocne niebo. W każdym modelu umieszczono diamenty o wyjątkowym blasku.

Bransoletka z żółtego złota z diamentem i agatami; wzór 110.552; 959 zł; Apart.pl

Delikatny łańcuszek bransoletki z kolekcji La Donna poprzetykany jest fasetowanymi agatami w czarnym kolorze. Niczym na złotej orbicie krążą po nim gwiazdy, Księżyc i planeta, skrywająca swój największy skarb – ponadczasowy diament. Kaskadowo ułożone łańcuszki z zawieszkami w kształcie gwiazdki i Księżyca, które połyskują tajemniczym blaskiem kamieni, tworzą oryginalny naszyjnik. Komplet uzupełniają efektowne kolczyki Magic Moments w stylu nausznicy.

Wybór Ani Lewandowskiej


Zobacz biżuterię, którą ma na sobie Ania!

Anna Lewandowska postawiła na geometryczne formy skąpane w złocie. Minimalistyczne kształty urozmaicone są cyrkonami i detalami w kształcie gwiazd. Biżuterię, którą ma na sobie Ania, wykonano z pozłacanego srebra. Najbardziej wyróżniającym się elementem zestawu jest ultrakobiecy pierścionek z czterema gwiazdkami wysadzanymi jasnymi cyrkoniami.

Naszyjnik srebrny - gwiazdy; wzór AP531-2969; 189 zł; Apart.pl

Stylizację Ani uzupełniają kolczyki w kształcie koła i delikatny naszyjnik. Jeśli szukacie pomysłu na świąteczny upominek, z biżuterii o złotych refleksach najbardziej ucieszą się posiadaczki ciepłego typu urody, które poznacie po skórze o brzoskwiniowym lub beżowym odcieniu.

Wybór Małgosi Sochy


Zobacz biżuterię, którą ma na sobie Małgosia!

Jeżeli w Waszych szkatułkach na biżuterię dominują raczej chłodne odcienie, na pewno spodobają się Wam propozycje Małgosi Sochy. Ambasadorka marki wybrała srebrną biżuterię z kolekcji Stars. To najbardziej klasyczne z prezentowanych dzisiaj modeli, dlatego dobrze sprawdzą się w roli prezentu.

Kolczyki srebrne z cyrkoniami - gwiazdy; wzór AP530-8267; 239 zł; Apart.pl

Aktorka ma na sobie subtelną zawieszkę i kolczyki ze srebra rodowanego. Komplet jest zdobiony cyrkoniami, dzięki czemu może stanowić doskonałe uzupełnienie odświętnych stylizacji. Całości dopełnia minimalistyczna bransoletka.

To jeszcze nie wszystko! W najbliższych dniach będziemy zdradzać więcej sekretów nowej kampanii Apart i podsuwać kolejne pomysły na prezenty pod choinkę.