Twórcy tego hitu Netflix ewidentnie ćwiczą naszą cierpliwość. W lipcu tego roku miną dwa lata od premiery trzeciego sezonu "Stranger Things", ale z powodu pandemii koronawirusa prace nad kolejnymi odcinkami przedłużyły się. Na szczęście jesteśmy coraz bliżej premiery "Stranger Things 4". Co zobaczymy w najnowszym filmiku reklamującym tę produkcję?

"Stranger Things 4": twórcy ujawniają teaser nowego sezonu

To niepierwszy teaser zwiastujący nowe odcinki "Stranger Things". 14 lutego 2020 do sieci trafił filmik, z którego można było wywnioskować, że szeryf Hopper żyje. Niestety mężczyzna jest uwięziony na rosyjskim pustkowiu. Ponad rok później doczekaliśmy się kolejnego wideo, ale tym razem z udziałem... Jedenastki. Okazuje się, że znów powróci wątek badań nad uzdolnionymi dziećmi i pewnego laboratorium. 

"Stranger Things 4" na Netflix. Co wiemy o nowych odcinkach?

"Cieszymy się, że możemy oficjalnie potwierdzić, że produkcja Stranger Things 4 jest w toku, a jeszcze bardziej z tego, że ogłaszamy powrót Hoppera! Chociaż to akurat nie do końca dobra wiadomość dla naszego "Amerykanina", który jest więziony na śnieżnym pustkowiu Kamczatki, gdzie czyha na niego niebezpieczeństwo ze strony ludzi... i nie tylko" - mogliśmy przeczytać w informacji prasowej, przesłanej do nas przez przedstawicieli Netflix. Fabuły nadal nie ujawniono, wiemy jedynie, że premierowa seria będzie najbardziej mroczna ze wszystkich dotychczasowych...

"Stranger Things": kiedy premiera 4. sezonu?

Niestety producenci nadal nie podali, kiedy nowe odcinki "Stranger Things" trafią na Netflix. Przewiduje się, że premiera odbędzie się jeszcze w tym roku. Prawdopodobnie w drugiej połowie 2021.