Stereotypy zodiaków - co inni myślą o twoim znaku?

Baran: agresywny

Wszyscy myślą, że jesteś w gorącej wodzie kompana. Niektórzy widzą w tobie chodzący agresor, nie rozumiejąc twoich pokładów energii. Twoim najczęstszym stereotypem jest to, że zawsze jesteś gotowa do walki. Rządzi tobą Mars, dlatego  kierujesz uwagę przede wszystkim na  cele osobiste i samodoskonalenie. Ponieważ słońce (reprezentujące ego) jest wywyższone w znaku Barana, jesteś świadoma swoich talentów, dlatego szarżujesz naprzód, po swoje. To nie agresja, tylko ekscytacja, którą pozytywnie zarażasz innych. W końcu rozpoczynasz koło zodiaku - lubisz odgrywać rolę przywódcy w każdej życiowej sytuacji.

Byk: leniwy

"Leniwy i powolny" to powszechne przekonania na temat twojego znaku zodiaku. Na pewno nie lubisz wysłuchiwać tych bredni. Jako istota rządzona żywiołem ziemi, wyrażasz siebie w produktywny sposób. Wolisz życie w trybie slow, lecz to nie oznacza, że poruszasz się w żółwim tempie. Ponieważ twój sezon przypada w środek wiosny, jesteś konsekwentna i szukasz bezpieczeństwa w swoich działaniach. Wkładasz ciężką pracę we wszystko, czego się dotkniesz, zwłaszcza jeśli są to projekty długofalowe. Doskonale rozporządzasz swoimi zasobami, a inni zazdroszczą ci niezawodności. 

Bliźnięta: podwójna twarz

Jesteś wolna jak wiatr i masz zmienną naturę, przez innych odbieraną jako dwulicowość. W rzeczywistości elastyczność to twój atut, dzięki któremu możesz z łatwością dostosować się do każdej sytuacji. To, że kroczysz przez życie różnymi drogami, nie powinno zaważać na twojej autentyczności. Ciekawska dusza pozwala ci przeżywać najwspanialsze doświadczenia. Przebywanie w jednym miejscu nie jest dla ciebie, wolisz nieustannie się dokształcać. Bliźniętom można zarzucić niestabilność, ale z całą pewnością nikt nie nazwie ich nudziarzem. 

Rak: niezrównoważony emocjonalnie

Bycie znakiem rządzonym przez Księżyc naraża cię na ciągłe przypływy i odpływy emocji. Największym błędnym przekonaniem na twój temat jest to, że nie potrafisz nad sobą panować. W rzeczywistości jesteś bardziej dojrzała emocjonalnie od innych. Nie karmisz się płytkimi uczuciami. Księżyc w znaku Raka czuje się jak w domu, a ty masz wrodzony dar sprawiania, że ludzie czują się przy tobie bezpiecznie. Twoja wrażliwa, intuicyjna natura nie pozwala ci owijać w bawełnę. Wszystko, co dzieje się w środku, od razu maluje się na twojej powierzchni. Odbierasz życie na wysokich wibracjach i zachęcasz innych, aby robili to samo.

Znaki zodiaku, które mają trudny charakter >>