Allegro Smart! — korzyści płynące z dołączenia do programu

Mądre zakupy, które pozwolą oszczędzić czas i pieniądze. Aby ulubione produkty zakupić w najkorzystniejszych cenach, możesz dołączyć do programu Allegro Smart, a w czasie Allegro Smart! Week przystąpienie do tego elitarnego grona mądrych allegrowiczów opłaca się jeszcze bardziej niż zwykle.

Możesz dołączyć już teraz korzystając z adresu: https://na.allegro.pl/allegro_smartweek

Udział w programie lojalnościowym Allegro umożliwia skorzystanie z wyjątkowych, festiwalowych ofert w których produkty najlepszych marek kupisz nawet o 70% taniej. Allegro Smart! to projekt, który z powodzeniem jest rozwijany już od dwóch lat. Wykupując abonament Smart! otrzymujesz bezpłatne dostawy do ponad 25 000 punktów odbioru oraz bezpłatną dostawę do domu przez kuriera. Dodatkowe korzyści to bezpłatne zwroty oraz dostęp do limitowanej oferty Smart! — festiwali ofert i przedsprzedaży biletów na najpopularniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne poprzez eBilet.

Dołączenie do programu Smart! jest opłacalne nie tylko dla kupujących, również jako sprzedawca, dołączając do abonamentu, możesz z powodzeniem rozwijać swój biznes. Przychody sprzedawców objętych specjalną ofertą przygotowaną przez Allegro rosną 5 razy szybciej niż w przypadku sprzedawców, którzy z niej nie korzystają. Sprzedawcy, którzy wzięli udział w specjalnym rabatowym festiwalu Smart! Week in 2019 zwiększyli swoje przychody aż o 32%

Jak skorzystać z promocji Allegro Smart! Week w tym roku?

Specjalne oferty przygotowane w ramach Allegro! Smart Week dostępne są tylko dla posiadaczy abonamentu Smart!. Możesz z nich skorzystać dołączając do programu również podczas akcji rabatowej, która potrwa do 4 października. W tym roku Allegro przygotowało dwa rodzaje ofert. Pierwsze z nich są nieograniczone. Oznacza to, że wyjątkowe produkty będzie można zakupić w specjalnych cenach przez cały czas trwania akcji. Warto też trzymać rękę na pulsie, bo przygotowano również najkorzystniejsze oferty czasowe, gdzie o możliwości zakupu decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba produktów które można zakupić na jednym koncie Smart! jest ograniczona. Z takich promocji warto korzystać.