"Ariana myśli poważnie o Ethanie" - ujawniło źródło. "Uwielbia z nim być".

Podczas gdy Grande pilnie przygotowuje swój nadchodzący album, para łączy publiczne wyjścia z prywatnymi chwilami. "Od czasu do czasu wychodzą na miasto" - wyjaśnił informator - "ale głównie lubią przebywać w domu. To bardzo normalny związek".

Ich niedawne publiczne pojawienie się w Nowym Jorku przyciągnęło uwagę gapiów, gdy para została sfotografowana podczas nocnego wyjścia. Para zjadła obiad z ojcem Grande, Edem Buterą, w ulubionej włoskiej restauracji jej rodziny, a później wybrała się na występ Slatera w przedstawieniu "Spamalot".

Grande, ubrana w całkowicie czarny strój z futrzanym kapeluszem, mini spódniczką i czarnym topem z futrzanymi mankietami, emanowała szykiem. Z kolei Slater postawił na bardziej sportowy look, zakładając rozpinaną bluzę, joggery i buty do biegania. Źródło odnotowało: "Uwielbiają wspierać się nawzajem w swojej pracy. Po zakończeniu pracy Ariana uwielbia chodzić do teatru, kiedy tylko może".

Grande udostępniła niedawno karuzelę zdjęć na Instagramie, w tym zdjęcie z ozdobą z puszki Spamu na choince wykonanej z zielonej girlandy, oddając hołd obecnej roli Slatera w broadwayowskim wznowieniu "Spamalot". Wzajemne wsparcie pary jest wyraźnie widoczne, a od czasu rozpoczęcia prób w październiku Grande uczestniczyła w wielu przedstawieniach w St. James Theatre w Nowym Jorku.

Ich historia miłosna rozpoczęła się na planie nadchodzącej filmowej adaptacji "Wicked", gdzie się poznali nawiązali romans poza ekranem. Związek Grande i Slatera trafił na pierwsze strony gazet w lipcu, rozpoczynając nowy rozdział dla obojga po tym, jak Grande rozstała się z mężem Daltonem Gomezem, a Slater w oparach skandalu i plotek o niewierności rozstał się z żoną Lilly Jay. Grande i Gomez sfinalizowali swój rozwód w październiku po dwóch latach małżeństwa.