Spodnie rurki teoretycznie najlepiej podkreślają kobiecą sylwetkę, ale jednocześnie potrafią zdradzić wszystko, co chciałybyśmy ukryć. To pewne - nie są przyjaciółmi każdej figury, ale nie wiedzieć czemu, pokochały je nie tylko szczupłe i długonogie kobiety. Coż, zamiast zastanawiać się, ile godzin fitnessu jest Ci potrzebne, żeby w rurkach wyglądać perfekcyjnie, sprawdź po prostu, jak je nosić w zgodzie ze swoją sylwetką. Spodnie rurki można oswoić!

Spodnie rurki - jak je nosić?

Przede wszystkim świadomie. To, że ten fason spodni nosi jedną popularną nazwę, nie oznacza, że reprezentuje go jeden model. Zwróć uwagę na wariacje na temat spodni rurek. Mają wysoką talię? Wydłużą nogi. Długość nogawki nie sięga kostki? Omijaj je z daleka, jeśli nie jesteś zadowolona z kształtu swoich łydek. Te z obniżonymi kieszeniami i pastelowymi nadrukami będą idealne dla najszczuplejszych dziewczyn. Jeśli nie jesteś jedną z nich, spodnie rurki zestaw z wysokimi obcasami, przedłużoną marynarką lub szerokim, zadrukowanym t-shirtem sięgającym bioder.

Spodnie rurki - wiosna 2013, Peter Pilotto, Balmain, Jason Wu

Spodnie rurki - nadal modne?

Tak! I to w kilkunastu wariantach. Białe flokowane nosimy dziś do eleganckich koszul i szpilek z metalowymi detalami, skórzane parujemy z drewnianymi koturnami, a te w kwiaty z cielistymi sandałkami. Warto też z rurkami bawić się w kontrasy - te w etniczne wzory spróbuj połączyć z białymi sneakersami albo trampkami. Nonszalancja uratuje też neonowe spodnie rurki od tandety (w tym celu zakładaj je do motocyklowych kurtek i pudełkowych żakietów.

Gdzie szukać inspiracji? Czerp z wiosennych pokazów.

* Spodnie rurki na wiosnę 2013 pokazały na wybiegu między innymi domy mody: Balmain, Jason Wu i Peter Pilotto.

Gdzie kupić spodnie rurki? Zajrzyj do naszej galerii >>

Zobacz też:

Spodnie do pracy >>

Spodnie i sukienki retro>>