Elliot Grainge - kim jest wybranek Sofie Richie?

Wybrankiem Sofie Richie, jest Eliot Grainge, syn dyrektora generalnego Universal Music Group. 28-latek, podobnie jak jego ojciec, pracuje w branży muzycznej - Grainge od 2020 roku jest właścicielem niezależnej wytwórni płytowej 10K Projects. Jego majątek szacowany jest na 5 mln dolarów, co sprawiło, że w 2021 roku mężczyzna znalazł się w rankingu najbogatszych ludzi, przygotowanym przez magazyn Forbes.

Przed związkiem z Elliotem, modelka była związana ze Scottem Disickiem. Związek pary jednak nie przetrwał. Jak zdradził później celebryta, przyczyną rozstania, był fakt, że eksmąż Kourtney Kardashian, chciał się bardziej skupić na swoich dzieciach i poświęcić więcej czasu rodzinie.

Sofie Richie i Elliot Graingem: historia związku

Media spekulowały, że Richie łączy coś z Graingem już od roku, kiedy to po raz pierwszy sfotografowano ich razem. W kwietniu 2021, para postanowiła oficjalnie ogłosić swój związek. Wtedy to właśnie, córka legendarnego muzyka Lionela Richie'ego, po raz pierwszy dodała na swojego Instagrama zdjęcie z ukochanym. Teraz ich związek wszedł na nowy poziom - para postanowiła się zaręczyć. 23-letnia modelka podzieliła się ze swoimi fanami uroczymi zdjęciami z zaręczyn, które umieściła na swoich social mediach. Grainge postanowił oświadczyć się na malowniczej plaży na Hawajach. Na zdjęciach widzimy parę w iście bajkowej scenerii - otoczoną pięknymi, białymi płatkami kwiatów i świecami.

„Wieczność to niewystarczająco długo” - podpisała zdjęcie modelka.

Wychodzi na to, że ostatnio wśród amerykańskich gwiazd modne są sesje zaręczynowe "z ukrycia". Podobne posty dodała Kourtney Kardashian czy Megan Fox.

________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.