Na czarno-białym zdjęciu, które opublikowała w sieci Alaia, widać ją w sportowym stroju z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem oraz jej męża, producenta filmowego Andrewa Aronowa. "Przygotowałam coś naprawdę wyjątkowego na tegoroczne urodziny Andrewa... #BABYARONOW nadchodzi w sierpniu 2020" napisała pod zdjęciem modelka. Oboje spodziewają się nie tylko pierwszego dziecka, ale okazuje się również, że będzie to dziewczynka. 

Tylko w kilka godzin ich post zebrał blisko 20 tysięcy polubień i setki gratulacji, a jedną z pierwszych osób, która skomentowała zdjęcie była młodsza siostra Alai - Hailey Bieber (nie kryjąc wzruszenia napisała: "To moja siostrzenica" i dodała emoji przedstawiające różowe serduszko). Przypomnijmy, że siostry Baldwin są ze sobą na tyle blisko, że obie były wzajemnymi druhnami na swoich ślubach - nie tylko Alaia podczas zawarcia związku małżeńskiego Hailey z Justinem Bieberem, ale także Hailey u Alai, gdy ta wychodziła za Andrewa Aronowa (para pobrała się w 2017 roku w Nowym Jorku). Kto wie, może Hailey Bieber zostanie też matką chrzestną córki Alai Baldwin? 

Hailey Bieber pokazała kolejne zdjęcia ze ślubu. Jej suknia ślubna to jedna z najpiękniejszych kreacji jaką widzieliśmy od dawna>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alaia Baldwin Aronow (@alaiabaldwin) Kwi 17, 2020 o 5:47 PDT

W komentarzach nie zabrakło gratulacji od innych znanych osób, w tym Tish Cyrus i Sailor Lee Brinkley-Cook. 

Miley Cyrus znów obcięła włosy. Jak teraz wygląda gwiazda? [modne fryzury 2020]>>