Jak teraz wygląda? Miley Cyrus, tak jak wiele osób, zdecydowała się zrobić listę z postanowieniami noworocznymi. Już wiemy, że gwiazda wystąpi w maju na festiwalu BottleRock w dolinie Napa, co więcej, zapowiedziała też, że w 2020 roku pojawią się nowe utwory. To nie wszystko, wraz z nowym rokiem, Miley obcięła włosy. Gwiazda właśnie pokazała swoją nową fryzurę na instagramie. 

Modne fryzury: Kendall Jenner ma nowy kolor włosów? Modelka inspirowała się słynnym trendem z lat 90., który powraca w nowej wersji >>

Miley Cyrus znów obcięła włosy. Jak teraz wygląda gwiazda? [modne fryzury 2020]

Od kilku miesięcy w życiu Miley Cyrus zachodzą zmiany. W sierpniu zeszłego roku gwiazda rozstała się z mężem, Liamem Hemsworthem, potem pojawiły się plotki o romansach i związkach oraz problemy zdrowotne (Amerykanka przeszła operację strun głosowych). Pod koniec listopada gwiazda podjęła spontaniczną decyzję dotyczącą właśnie włosów. Jednak ta metamorfoza nie spodobała się wszystkim, a autorką tego looku była matka celebrytki, Tish Cyrus. "To najgorsza fryzura jaką ostatnio widziałam" - napisała wtedy jedna z użytkowniczek internetu. To nie koniec zmian, 27-latka ponownie podcięła końcówki włosów. 

Miley Cyrus może teraz pochwalić się fryzurą o nazwie "mullet hair", w Polsce określaną jako "włosy na czeskiego piłkarza". To cięcie, charakteryzujące się długimi włosami z tyłu głowy oraz krótkimi z przodu i po bokach głowy, modne było w latach 80. Fanami looku na Czecha byli głównie mężczyźni, np. sir Paul McCartney czy Billy Ray Cyrus (ojciec Miley!). Sally Hershberger, stylistka fryzur współpracująca z wokalistką, przyznała w rozmowie z E! News, że Miley chciała bardziej punkowej fryzury. Włosy Cyrus są teraz lekko pofalowane i sprawiają wrażenie, jakby gwiazda dopiero co wstała z łóżka i miała zaraz wybrać się na koncert rockowy.

Nowa fryzura Miley Cyrus o nazwie "mullet hair"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus) Sty 6, 2020 o 2:39 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus) Sty 6, 2020 o 1:47 PST

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Miley Cyrus (@mileycyrus) Sty 6, 2020 o 1:41 PST