Sennik: pożar domu. Interpretacja. Co oznacza sen o pożarze? 

Pożar domu we śnie to przejaw ukrytych obaw dotyczących pogorszenia relacji z najbliższymi. Płonący dom to synonim utraty czegoś, co jest nam bardzo bliskie. Takie sny są dla nas swego rodzaju ostrzeżeniem - warto przyjrzeć się swojemu zaangażowaniu w związek albo życie rodzinne. Możemy bowiem okazywać zbyt mało zainteresowania najdroższym osobom albo wręcz przeciwnie - przytłaczać je przez swoją nadopiekuńczość. Jeśli więc śnisz o pożarze własnego domu, najpewniej czekają cię turbulencje w relacjach z najbliższymi.
Z kolei pożar cudzego domu we śnie wskazuje, że otaczają nas ludzie, którym zazdrościmy. Najprawdopodobniej nie do końca akceptujesz miejsce, w którym jesteś. Zrób rachunek sumienia i zastanów się, czy nie powinnaś poświęcić więcej energii i czasu na przewartościowanie priorytetów. W przeciwnym razie twoje poczucie niesprawiedliwości i wewnętrzna gorycz będą jeszcze bardziej spotęgowane.
Kiedy uciekamy z płonącego domu we śnie, często w realnym życiu nie potrafimy uporać się ze swoimi kompleksami. Uciekać z płonącego domu to nic innego, jak nie radzić sobie z akceptacją własnych słabości. Jeżeli nie zaczniesz intensywnie pracować nad relacją ze sobą, stracisz zbliżającą się okazję do budowania dojrzałego związku, o którym zawsze marzyłaś.

Sennik: pożar lasu. Co oznacza pożar lasu widziany we śnie

Sen o pożarze lasu interpretuje się jako ukrytą tęsknotę za dzieciństwem i beztroską związaną z młodzieńczym okresem. Pożar w lesie może też wskazywać na duże braki, jeśli chodzi o kontakt z naturą. Zastanów się, kiedy ostatnio byłaś na urlopie. Być może czas zaplanować kolejny?
Jeśli zdarzyło ci się uciekać przed pożarem lasu we śnie, prawdopodobnie tempo twojego życia nie pozwala ci czerpać z niego radości. Ucieczka przed pożarem we śnie świadczy o tym, że zgubiliśmy umiejętność doceniania i cieszenia się z małych rzeczy. Pozwól sobie na więcej luzu - nadchodzący okres będzie dla ciebie wtedy niezwykle owocny. 

Sennik: gasić pożar. Co trzeba w nim dostrzec?

Gasić pożar we śnie - znaczenie tego snu wcale nie musi być niepokojące. Kiedy śnimy o tym, że w gasimy jakiś pożar, najczęściej jest to znak, że czekają nas romantyczne i namiętne momenty. Twój związek wkrótce odżyje, a ty znów poczujesz się świetnie we własnej skórze.
W przypadku, kiedy gasimy pożar we śnie, ale sami wznieciliśmy ogień, najprawdopodobniej na wierzch wypłyną wstydliwe fakty na nasz temat. Osoba, której zdradziliśmy serket, okaże się niegodna zaufania. 

Sennik: zgliszcza po pożarze

Zgliszcza po pożarze we śnie można interpretować na kilka sposobów. Jeśli obserwujesz je jako właściciel spalonego dobytku, najpewniej czeka cię miłe zaskoczenie związane ze sferą finansową. 
Jeśli jednak obserwujesz zgliszcza po pożarze w nowym dla ciebie miejscu, może to oznaczać, że chowasz urazę do dawnego znajomego. Żal ten nie pozwala ci zamknąć pewnego etapu. Być może warto raz jeszcze dogłębnie przeanalizować temat, który jakiś czas temu był dla ciebie bolesny i zmierzyć się z demonami przeszłości?

Sennik: pożar kościoła

Pożar kościoła we śnie interpretuje się wbrew pozorom jako dobry omen. Taki sen zwiastuje bowiem radosną nowinę, jeśli chodzi o sferę rodzinną. Spodziewaj się informacji o ciąży bliskiej ci osoby.
Jeśli z kolei kościół w twoim śnie spalił się doszczętnie, prawdopodobnie jesteś nieco zagubiona w sferze duchowej. Odpuść, a odpowiedzi na twoje pytania pojawią się same. 
W sytuacji, w której zdarzyło ci się wzniecać pożar kościoła we śnie, gryzą cię wyrzuty sumienia. Uniemożliwiają ci one zbudowanie dojrzałej relacji. Wzniecanie pożaru kościoła we śnie zwiastuje nadejście trudnych rozmów, które finalnie przyniosą ci ulgę. 

Sennik: pożar samochodu

Pożar samochodu we śnie może świadczyć o nadchodzącej wielkimi krokami podróży. Zwiastuje też zmianę trybu życia, który dotąd ci nie służył. 
Jeśli zdarzyło ci się uciekać przed pożarem z płonącego samochodu, prawdopodobnie nosisz w sobie wiele trosk, szczególnie tych związanych ze sferą materialną. W najbliższym czasie nawet najmniejsze potknięcia będą dla ciebie wyjątkowo stresujące. Kontrolowanie wydatków i większa oszczędność mogą pomóc ci w ujarzmieniu twoich lęków. 
Sen o śmierci w płonącym aucie świadczy z kolei o tym, że z nieracjonalnych powodów boisz się podjąć ważną decyzję, która sprawiłaby, że osiągniesz wewnętrzną równowagę i spokój. 

Sennik: pożar miasta

Interpretacja snu o pożarze miasta nie powinna cię martwić. Wprawdzie ze względu na zawirowania w pracy może czekać cię trudniejszy czas, jednak twoja pracowitość zostanie już w wkrótce doceniona.
Gdy we śnie widzisz opuszczone miasto w ogniu oznacza to, że potrzebujesz więcej przestrzeni dla siebie i czujesz się kontrolowana. Zadbaj o swoją niezależność. Wkrótce ktoś, kto jest ci bliski, po raz kolejny będzie chciał przekroczyć twoje granice.  

Sennik: pożar stodoły

Pożar stodoły we śnie to dobry omen, który zwiastuje przypływ gotówki. Zainwestuj w coś twoje oszczędności, czeka cię bowiem dobra passa. 
Jeśli w twoim śnie zdarzyło ci się wzniecać pożar stodoły, warto poddać refleksji listę znajomych - być może relacje, którym kiedyś wiele zawdzięczałaś, dawno już co nie służą?
Pożar zboża we śnie może z kolei świadczyć o rychłym oczyszczeniu atmosfery w twojej pracy. Zawodowe, nieuporządkowane dotąd tematy, zaczną nabierać nowego kształtu i dawać ci zaskakująco więcej satysfakcji.
Jeśli śni ci się pożar pola, najpewniej uciekasz od problemów i podejmowania dojrzałych decyzji. Spróbuj stawić im czoła, w przeciwnym razie dopadną cię w najmniej oczekiwanym momencie. 
Pożar trawy w twoim śnie oznacza z kolei, że powinnaś zdecydowanie bardziej zadbać o siebie - stan twojego zdrowia może w najbliższym czasie się pogorszyć. Pora zrobić rutynowe badania, ograniczyć używki i zacząć zdrowiej się odżywiać.