Początkowo z dystansem patrzyła na rodzinny biznes i potyczki braci, z czasem porzuciła polityczne kampanie, empatię i liberalne wartości na rzecz obiecanego jej stanowiska CEO. Siobhan Roy przeszła długą drogę, która dobiegnie końca wraz z ostatnim odcinkiem czwartego sezonu „Sukcesji”. Twórcy serialu oficjalnie ogłosili, że zamierzają na dobre pożegnać się z zepsutą rodziną Royów. Widzowie nie mają jednak powodów do smutku. Przed nimi 10 tygodni wyczekiwania na kolejne poczynania bohaterów współczesnej antycznej tragedii, a następnie trzymanie kciuków podczas wręczania branżowych nagród. Już dziś „Sukcesja” wymieniana jest w gronie faworytów do największych wyróżnień. Scenarzysta i producent Jesse Armstrong powinien już zacząć pisać przemowę, która być może znów wywoła kontrowersje podobne do tych z zeszłorocznego rozdania Emmy (przypominamy, że wówczas oberwało się królowi Karolowi III). Najbliższe miesiące będą ekscytujące także dla Sarah Snooke. I to nie tylko ze względu na udział w wystawnych wydarzeniach. 35-letnia aktorka lada moment powita na świecie pierwsze dziecko!

Sarah Snook spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka pokazała ciążowe krągłości na premierze „Sukcesji”

Sarah Snook poszła w ślady Alexandra Skarsgårda i również wykorzystała obecność na ściance do obwieszczenia nowiny o powiększeniu rodziny. Australijska aktorka wyjawiła dziennikarce Entertainment Tonight, że wraz z mężem Dave'em Lawsonem oczekują narodzin pierwszej pociechy. „To ekscytujące, czuję się doskonale” – zapewniała przyszła mama. Słowne deklaracje nie były tak naprawdę potrzebne. Gwiazda włożyła czarny dopasowany kombinezon i srebrną narzutkę, które wcale nie zakrywały jej zaokrąglonego brzucha. Aktorka dodała, że jest już w 32. tygodniu ciąży, co oznacza, że na oddział położniczy będzie musiała zgłosić się za około dwa miesiące.

Pochodzący z Australii komik i aktor Dave Lawson i Sarah Snook wzięli ślub w tajemnicy na początku 2021 roku. „Gdy wybuchała pandemia, zostałam uwięziona w Melbourne z jednym z moich najlepszych kumpli i zakochaliśmy się w sobie” – wspominała serialowa Shiv w rozmowie z Vogue. „Przyjaźniliśmy się od 2014 roku, mieszkaliśmy razem, podróżowaliśmy razem. Zawsze byliśmy podekscytowani spotkaniami, ale było to czysto platoniczne. Po prostu nigdy nie byliśmy singlami w tym samym czasie. Oświadczyłam się i pobraliśmy się w lutym na moim podwórku”.

Łącząca ich przyjaźń i wspólne pasje wskazują na to, że razem stworzą rodzinę zupełnie różną od tej znanej z ekranu. I całe szczęście!