Musimy przyznać, że cała akcja i konkurs cieszyły o wiele większym zainteresowaniem niż się spodziewaliśmy. A jednak - okazało się, że mnóstwo użytkowników podziela nasze poglądy - niemal codziennie robimy zdjęcia, ale zapominamy o tym, że od hasztagów i lajków na Instagramie ważniejsze są wspomnienia, które się z nimi wiążą. Kiedy startowaliśmy z konkursem #BedzieCoWspominac, chcieliśmy rozpocząć dyskusję o prawie identycznych kadrach, powtarzalnych pozach i minach, tych samych miejscach, które zalewają internet. Konkursowym zadaniem było pokazanie tego, co liczy się najbardziej - prawdziwych wspomnień, często uchwyconych na nieidealnych (ale za to szczerych) kadrach. Razem z naszymi użytkownikami szukaliśmy odpowiedzi na pytanie "Po co w zasadzie robimy zdjęcia?". 

W konkursowych pracach znaleźliśmy same najpiękniejsze chwile, dlatego wybór finalnej dziesiątki i głównych zwycięzców były prawdziwym wyzwaniem.

Było o co walczyć - główna nagroda to telefon Samsung Galaxy S10+ oraz dzień z Zofią Zborowską, a także pobyt na planie Top Model z Zuzą Kołodziejczyk, kurs Zawodowy Podróżnik z Olą i Karolem Lewandowskimi, czyli twórcami Busem Przez Świat lub warsztaty fotograficzne Victoria Borsuka.

Konkurs #BedzieCoWspominac - zwycięzcy

Najlepsza dziesiątka przypomniała nam, jak ważne w życiu są wspomnienia i uwiecznianie tych prawdziwych chwil. Pełną listę finalistów oraz ich zdjęcia i wspomnienia możecie znaleźć tutaj: Poznaliśmy finalistów konkursu #BedzieCoWspominac. Oto najpiękniejsze zdjęcia i wspomnienia>>

Kto wygrał konkurs #BedzieCoWspominac? Jedną z czterech finalistów jest @mhoopoe94 oraz jej fotografia w strumieniu wody z podpisem: "Instagram vs. REALITY #BedzieCoWspominac". Chcieliście zrobić idealne zdjęcie na Instagram, ale nie wyszło? Właśnie takie zdjęcie wygrało spotkanie z Zosią Zborowską - zachwyciły nas naturalność ujęcia, szczerość i dynamizm. Pracę jej oraz zwycięzców z innych serwisów znajdziecie w naszej galerii. 

Tekst powstał we współpracy z Samsung