18 marca Fundacja Pomiędzy i Blow Up Hall 5050 zapraszają na drugą edycję konferencji "Rozbijamy Szklane Sufity", która odbędzie się w godzinach 10:00-17:00 w Słodowni +2 w Starym Browarze w Poznaniu.
Jej celem jest zachęcenie uczestniczek do większej wiary we własne możliwości oraz podejmowania działań mających na celu rozwój osobisty i zawodowy. W wydarzeniu wezmą udział liczni ciekawi goście, którzy wystąpią w roli prelegentów i będą zachęcać uczestniczki do realizacji swoich marzeń i planów. Wśród nich znajdą się:

– Katarzyna Sokołowska, choreografka, producentka i reżyserka pokazów mody. Znana również z telewizyjnego programu „Top Model”, gdzie występuje w roli jurorki. 
– Katarzyna Stróżyńska, Prezes Fundacji „Pomiędzy”, akredytowany coach ICF, trener biznesu, certyfikowany praktyk metody Points of YouMaster NLPMaster of Business Administration i magister sztuki. 
– Magdalena Kowalak, prezes spółki zarządzającej Starym Browarem, a wcześniej wieloletnia członkini zarządu Starego Browaru, doktor nauk ekonomicznych, bizneswoman. 
– Jacek Schmidt, redaktor naczelny magazynu „Twój Styl”, który przedstawi świat z perspektywy mężczyzny, który pracuje na sukcesy kobiet.
– Anna Geisler-Jankowiak, twórca i dyrektor Kliniki Estetyki Ciała, a przy tym spełniona żona i matka, opowie o tym, że macierzyństwo nie stoi na przeszkodzie kariery zawodowej.
– Karolina Szlachta, właścicielka butiku Patrizia Pepe, która miłość do mody przekuła w prężnie działający biznes.
– Bartek Jędrzejak, dziennikarz „Dzień Dobry TVN”, który opowie o metodach i technikach wystąpień publicznych.

Konferencję poprowadzi pomysłodawczyni wydarzenia Marta Klepka, na co dzień prezes zarządu Fortis Nowy Stary Browar i dyrektor hotelu Blow Up Hall 5050.

Udział w konferencji jest płatny w wysokości 20 zł. Rejestracja na stronie www.pomiedzy.org. Stary Browar jest partnerem wydarzenia.