Rosie Huntington-Whiteley urodziła syna! 30-letnia top modelka podzieliła się nowiną o tym, że jest w ciąży na Instagramie w lutym tego roku. Pokazała światu swój pokaźny już wtedy brzuszek, w trakcie pobytu na wakacjach z mężem Jasonem Stathamem. Syn sławnej pary urodził się 24 czerwca i waży prawie 4 kg. Wiadomo już, że będzie nosić imię Jack Oscar Statham. Zdjęcie jego małej dłoni ściskającej palec matki wczoraj zostało opublikowane na oficjalnym Instagramie Rosie.

"Oto nasz mały mężczyzna - Jack Oscar Statham. Przyszedł na świat w sobotę, 24 czerwca i waży 4 kg!" - napisała Rosie pod zdjęciem synka na Instagramie.

Domyślamy się, że to najszczęśliwsza chwila w życiu jednego z najbardziej rozpoznawalnych Aniołków Victoria's Secret! Wielu jej fanów zastanawiało się, kiedy Rosie zdecyduje się na macierzyństwo. Nie da się ukryć, że od kilku lat gwiazda stała u szczytu swojej kariery. Poza tym, że jest w czołówce top modelek i mianowano ją na ambasadorkę Marks&Spencer, sprawdziła się także jako aktorka. Mogłyśmy oglądać ją na wielkim ekranie w filmach "Mad Max: Na drodze gniewu" oraz "Transformers 3".