Wszystko czego się dotknie, zamienia się w złoto - z pewnością to dotyczy Rihanny. Barbadoska może świętować kolejny sukces. Magazyn Forbes właśnie ujawnił swój kolejny ranking. Tym razem dziennikarze stworzyli listę najbogatszych kobiet. Chodzi o panie, które zapracowały na swój majątek. Dziedziczki czy posiadaczki funduszu powierniczego nie wliczają się do tego zestawienia. Pierwsze miejsca z pewnością nie wiele wam powiedzą. W rankingu królują Diane Hendricks (założycielka ABC Supply z 7 miliardami $ na koncie!), Meg Whitman oraz Marian Ilitch. Pierwszą celebrytką na liście, zamykającą pierwszą dziesiątkę, jest Oprah Winfrey z majątkiem wynoszącym 2,6 miliarda $. A co z Rihanną?

Rihanna pracuje nad marką Fenty Skin. Nowe kosmetyki trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku! >>

Rihanna jest w ciąży? Dowodem na to mają być zdjęcia z Diamond Ball 2019 >>

Rihanna ma sobowtóra? Pewna mała dziewczynka wygląda jak wokalistka. Podobieństwo jest uderzające! >>

Rihanna jest najbogatszą wokalistką na świecie! Poznajcie nowy ranking Forbes

Rihanna jest "dopiero" 37. ze swoimi 600 milionami na koncie. Wyprzedzają ją panie zajmujące stanowiska CEO w światowych korporacjach, co ciekawe, 23. miejsce zajmuje Kylie Jenner - najmłodsza kobieta na tej liście, a 21. Anastasia Soare od Anastasia Beverly Hills. Za to 29. pozycję zajęła Tory Burch, natomiast Huda Kattan 36-tą. Oprócz Riri świat muzyki reprezentują również: Madonna (39. miejsce, 570 mln $), Celine Dion (46. miejsce, 450$), Beyonce i Barbra Streisand (obie wokalistki zajęły (51. miejsce, z 400 mln $), a także Taylor Swift (60. miejsce, 360 mln $). 

W zestawieniu znalazły się też: Vera Wang (45. miejsce, 460 mln$), Donna Karan (49. miejsce, 430 mln $), Kim Kardashian West (57. miejsce, 370 mln $), Ellen DeGeneres (63. miejsce, 330 mln $), Reese Witherspoon (77. miejsce, 240 mln$) oraz Serena Williams (80. miejsce, 225 mln $). 

Dlaczego to Rihanna uplasowała się tak wysoko? Oprócz sporych zysków ze sprzedaży płyt czy singli, marka kosmetyczna Fenty Beauty okazała się sukcesem kasowym. Choć powstała niedawno, bo pierwsze produkty trafiły do sprzedaży we wrześniu 2017 roku, zeszłoroczny zysk ze sprzedaży kosmetyków oszacowano na 570 mln $. 31-latka jest również właścicielką marki z bielizną o nazwie Savage X Fenty. Kolejny projekt, czyli Fenty, to najnowszy brand w jej portfolio, który Riri współtworzy razem z koncernem LVMH. Pierwsza kolekcja ubrań trafiła do sprzedaży w maju.