Temat sobowtórów gwiazd co pewien czas wraca. Swojego tak zwanego doppelgänger mają m.in. Lady Gaga, BeyonceParis Jackson, Selena Gomez (widzieliście zdjęcia Sofii Solares?), Ryan Gosling (zobacz niemieckiego blogera Johannesa Lascheta), Gigi Hadid (czy Iza Ijzerman wygląda jak starsza siostra Belli?), a także Kylie Jenner oraz Kim Kardashian West - to miano otrzymały pewne dubajskie blogerki. Teraz do tej listy dołączyła właśnie Rihanna. Co ciekawe, podobieństwo dotyczy pewnej małej dziewczynki. 

Rihanna pracuje nad marką Fenty Skin. Nowe kosmetyki trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku! >>

Rihanna jest w ciąży? Dowodem na to mają być zdjęcia z Diamond Ball 2019 >>

Rihanna ma sobowtóra, a jest nim pewna mała dziewczynka

Niektórzy specjalnie tworzą wizerunek upodobniający ich do kogoś znanego, ale czasem pojawia się osoba, która wygląda wręcz jak bliźniak albo członek rodziny celebryty. Tak jest właśnie w przypadku Barbadoski. Rihanna niedawno wrzuciła nowe zdjęcie na swój instagram, a widać na nim dziewczynkę siedzącą w samochodzie. Nie, to nie jest zdjęcie z dzieciństwa wokalistki tylko osoba niespokrewniona z gwiazdą. Sama Rihanna była w szoku - 31-latka napisała pod fotografią, że prawie upuściła swój telefon, jak to zobaczyła. Kadr opublikowała matka dziewczynki, a ten dotarł do osób z otoczenia gwiazdy. Dzięki tej "publikacji" kobieta i jej córka nagle stały się sławne. Wszyscy mówią o tym podobieństwie, a kobietę śledzi teraz na instagramie ponad 40 tys. osób.

Sławni znajomi Rihanny również byli zaskoczeni. Snoop Dogg skomentował to zdjęcie: "od kiedy masz dziecko?", a Priyanka Chopra napisała jedynie "wow". 

Jeśli Rihanna pomyśli kiedyś o zrealizowaniu swojej filmowej biografii to już wiemy, kto powinien ją zagrać z okresu dzieciństwa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beyonce0

Post udostępniony przez Beyonce1 (@badgalriri) Lip 23, 2019 o 12:31 PDT

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Beyonce3 Cze 20, 2019 o 8:14 PDT