Gwiazda już nieraz udowodniła, że ma zmysł do prowadzenia biznesu. Jej kosmetyki do makijażu Fenty Beauty by Rihanna doceniły klientki na całym świecie. Savage x Fenty to zmysłowa bielizna dla każdej z nas, bez względu na kolor skóry czy kształt figury. Za to Fenty to modne ubrania łączące w sobie kulturę miejską i luksusowy sznyt. Do tej listy możemy dodać kolejną markę. Rihanna pracuje teraz nad Fenty Skin. Co wiemy o tym projekcie?

Rihanna pracuje nad Fenty Skin. Nowe kosmetyki trafią do sprzedaży jeszcze w tym roku!

W ofercie Fenty Beauty znajdziemy balsam do ust, czy peeling do ust, ale Rihanna idzie o krok dalej. Wokalistka w rozmowie z redakcją Vogue UK przyznała, że Fenty Skin już niedługo trafi do sprzedaży. "Pielęgnacja twarzy pokazuje całą prawdę. Działa lub nie. Nie ma czego ukryć"  - przyznała Barbadoska. Nie ujawniono daty premiery Fenty Skin, ale ma odbyć się jeszcze w tym roku i to szybciej niż sądzimy

Rihanna oficjalnie pracuje nad Fenty Skin od marca zeszłego roku - to właśnie wtedy celebrytka zastrzegła tę nazwę w amerykańskim urzędzie patentowym. W opisie możemy przeczytać, że nowy brand będzie specjalizował się w "leczniczych i nieleczniczych produktach do skóry, mydłach, produktach do pielęgnacji ciała i higieny osobistej (z wyłączeniem kosmetyków kolorowych i perfum) oraz powiązanych akcesoriach."

Już nie możemy się doczekać aż światło dzienne ujrzy Fenty Skin!