Rihanna i PUMA schodzą na ziemię w kolekcji Creeper Phatty Earth Tone

Pierwszy model butów Creeper, zaprojektowanych przez Rihannę, pojawił się na rynku w 2015 roku. Dyrektor kreatywna Fenty odświeżyła wówczas kultowe sneakersy PUMA Suede, dodając do nich charakterystyczną, ząbkowaną podeszwę i złote logo. Dziś buty Creeper są jeszcze większe, odważniejsze i bardziej awangardowy niż kiedykolwiek wcześnie.

 Fenty PumaMateriały prasowe

Najnowszy drop oferuje trzy różne odcienie butów: całkowity kolor taupe, zieloną mgłę oraz ciepłą biel. Barwy nawiązujące do naturalnej kolorystyki nie są przypadkowe, gdyż premiera miała miejsce w Światowy Dzień Ziemi. To właśnie natura stała się inspiracją do powstania kolekcji Creeper Phatty Earth Tone.

Fenty PumaMateriały prasowe

Kampania, stworzona przez dyrektor kreatywną Rihannę oraz fotograf Philippę Price, rozwija koncept niepostrzeżonego działania – próby zrobienia czegoś bez bycia zauważonym. To dynamiczna eksploracja sztuki kamuflażu.

Fenty PumaMateriały prasowe

Nieważne, czy preferujesz monochromatyczny total, subtelny akcent kolorystyczny, czy może wolisz naturalne odcienie ziemi – buty Creeper Phatty z kolekcji Earth Tone doskonale Cię wyróżnią, bez zbędnego wysiłku. Jak wspomniała Rihanna podczas londyńskiej premiery, to właśnie uniwersalność jest największym atutem tych butów:

Czasem chcesz czegoś, co pasuje do co najmniej pięciu looków, a nawet do wszystkich. Wtedy sięgasz po Earth Tone. To bardzo proste, możesz je łączyć z różnymi kolorami, wzorami i o to właśnie chodzi.

Rihanna w Londynie na premierze nowego dropu FENTY x PUMA Creeper Phatty Earth Tone

Premiera nowej kolekcji FENTY x PUMA  odbyła się 17 kwietnia w Londynie. Na evencie pojawiła się sama Rihanna, a my mieliśmy okazję na żywo posłuchać o inspiracjach gwiazdy do stworzenia dropu Creeper Phatty Earth Tone. Zobaczyliśmy także modele, które wejdą do sprzedaży 25 kwietnia.

Fenty PumaMateriały prasowe

Przestrzeń Tobacco Dock została przekształcona na ten wieczór w podziemny ogród, odzwierciedlający naturalne odcienie ziemi oraz sztukę kamuflażu. Mogliśmy podziwiać instalacje prezentujące w interaktywny sposób produkty oraz występy gwiazd. Rihanna co prawda nie zdradziła, jaki jest jej ulubiony kolor butów z kolekcji Creeper Phatty Earth Tone, ale podczas eventu miała na sobie model w odcieniu całkowity kolor taupe. 

RihannaMateriały prasowe

Model FENTY X PUMA Creeper Phatty w odceniu taupe pojawił się wyłącznie na stronie puma.com 17 kwietnia. Kolory zielona mgła oraz ciepła biel będą dostępne globalnie od 25 kwietnia.