Kim Kardashian i Kanye West jak cała rodzina Kardashianów mają upodobanie do oryginalnych imion. 10 maja na świat przyszło ich najmłodsze dziecko. Chłopczyka urodziła wynajęta surogatka, ta sama, która urodziła też Chicago, jego starszą siostrę.

Ten słynny korektor kupicie teraz taniej o 30% na wyprzedaży online. Poleca go wizażysta Kim Kardashian West >>

Kim Kardashian West pod naporem krytyki zmienia zdanie w sprawie swojej nowej marki. Co stanie się z Kimono? >>

Kim opublikowała na Instagramie screen z wiadomości od Kanyego z okazji Dnia Matki. 

"Pięknego Dnia Matki. Z naszym czwartym dzieckiem jesteśmy błogosławieni ponad miarę i mamy już wszystko, czego potrzebujemy" - napisał Kanye.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

‪Psalm West ‬

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian) Maj 17, 2019 o 3:07 PDT

Opis posta instagramowego Kim brzmi "Psalm West", co jednocześnie odnosi się do charakterystycznie dobranych słów i układu wiadomości od Kanyego, ale zdradza też imię chłopca. Wydaje się też, że Psalm to nawiązanie do ostatnich chrześcijańskich wzlotów artysty, który podczas Coachelli na pustyni odprawił niemal mszę, której towarzyszył chór gospel. 

Psalm West jest czwartym dzieckiem Kim i Kanyego. Para doczekała się już North, Sainta i Chicago. Kim w wywiadzie dla amerykańskiego ELLE przyznała, że marzyła zawsze o czwórce potomstwa i że to idealna liczba, żeby kobieta mogła poświęcić tyle samo czasu dzieciom, co mężowi.