Chciałabyś na Święta podarować bliskim chwilę przyjemności? Pod bożonarodzeniowym drzewkiem ukryj ekspres kapsułkowy od Nespresso - wręczając go, w prezencie dajesz nie tylko urządzenie, ale i radość z prostoty użytkowania, możliwość korzystania z najnowszych technologii, a przede wszystkim – parzenia wybornej kawy o pełnym aromacie i smaku. 

Zimowa, piernikowa latte czy orzeźwiająca frappe – nikt nie przygotuje ich lepiej niż UMilk! Ten nowy ekspres od Nespresso to ideał: pamięta wielkość ulubionej kawy, dopasuje się do wnętrza oraz uraczy gęstą, mleczną pianką. Perfekcyjny pan domu pod choinkę! Maszyna posiada wbudowany system spieniana mleka, które przygotować można wedle nastroju lub pory roku – na zimno lub na ciepło.

UMilk jest prezentem który zadowoli każdego – wielbicieli elegancji (ponadczasowy design świetnie komponuje się z każdym wnętrzem), zapalonych kawoszy (umożliwia zaprogramowanie trzech wielkości kaw i jest niezawodny), entuzjastów czystości (funkcja „drop stop” sprawia, że z ekspresu nie kapie), niecierpliwych (ekspres się podgrzewa błyskawicznie – w 25 sekund) oraz miłośników ekologii (posiada optymalny profil energetyczny, samoczynnie wyłącza się po kilku minutach bezczynności i wykonany jest w połowie z materiałów z recyclingu). Wśród innych funkcji UMilk wymienić trzeba: automatyczne parzenie, 19 barów ciśnienia, dotykowy panel oraz dostępność w dwóch kolorach (kremowym i czarnym).

Tym, którzy chcieliby przygotować kawę z mleczną pianką, wykonując jak najmniej czynności, warto podarować ekspres Lattissima+. Wyborna latte macchiato pojawi się na podstawce ekspresu po naciśnięciu zaledwie jednego przycisku. Praktyczność obsługi uzupełniają klasyczne wzornictwo i zaawansowana technologia. Nowe rozwiązanie spieniania mleka bez pryskania i z regulacją przepływu sprawia, że mleczna kawa będzie zawsze doskonała. Opcja czyszczenia systemu pary oraz sygnalizacja odkamieniania pomogą utrzymać czystość, a najwyższą jakość kawy zapewni odpowiednia liczba barów. Dodatkowo maszyna Lattissima+ jest niezwykłe energooszczędna.

Z oferty 21 wyjątkowych mieszanek Grand Cru od Nespresso (serie kaw zbalansowanych, intensywnych i kwiatowo-owocowych) oraz edycji limitowanych łatwo wybrać ulubione aromaty. Z kapsułek Nespresso, w których zamknięte zostały kawy z całego świata, powstanie zarówno esencjonalne espresso, pełne charakteru lungo, jak i kreatywne wariacje kawowe!

Tylko na Święta kupując ekspres Nespresso, otrzymasz voucher o wartości do 400 zł - do wymiany na kawę (termin promocji: 15.11 – 31.12.2013 r.). A jeśli nie będziesz mogła wręczyć prezentu osobiście, Nespresso zapakuje urządzenie za Ciebie i wyśle na adres osoby, którą chcesz obdarować.


Więcej szczegółów na www.nespresso.com.


Kawowych Świąt życzy Nespresso!