Jak działa prawo przyciągania? Od czego zacząć?

Słowo manifestowanie cieszy się wielką popularnością, odkąd Rhonda Byrne opublikowała w 2006 roku bestseller "Sekret". Dzięki tej książce tajemnicze powiązania między intencją, a spełniającymi się marzeniami i planami zaczęły nabierać sensu.  Terminu "manifestacja" najczęściej używają mówcy motywacyjni i trenerzy rozwoju osobistego. Chociaż w naszej kulturze manifest najczęściej kojarzy się z protestem, dziś nabiera nowego znaczenia. Określa się nim siłę przybliżania do siebie wszystkiego, czego skrycie pragniemy, za pomocą próśb posyłanych w eter. Nasze myśli wytwarzają przepływ energii, która przyciąga swoje podobieństwo. Niestety, ta sama zasada mocy przyciągania dotyczy pesymistycznej wizji przyszłości. Spoglądanie na życie w negatywny sposób przywołuje kolejne złe doświadczenia. Dlatego warto skupić się rzeczach, za które jesteśmy wdzięczni losowi. Otaczać się wysokimi wibracjami i zaufać twojej podświadomości. Aby przyciągnąć pożądaną wibrację i upragnione rzeczy, trzeba mieć pełne zaufanie do Przestrzeni. Otworzenie się na nowe doświadczenia powoduje, że życie nabiera kolorów. Czym jest prawo przyciągania obfitości i od czego możesz zacząć je praktykować? Wykonaj następujące kroki, opracowane przez specjalistów.

Prawo przyciągania nie traci na wartości. Można używać go przez całe życie, w każdym wieku i różnych sytuacjach.

Poznaj sekret prawa przyciągania w praktyce:

1. Zastanów się czego pragniesz i miej jasne cele

Guru manifestacji Gabby Bernstein radzi, by od samego początku mieć jasne intencje dotyczące tego, co chcemy przyciągnąć do swojego życia. Marzenia się spełniają, ale najpierw należy określić czego naprawdę pragniemy. Jeśli celem jest np. nowa praca, zacznij wyobrażać sobie zawód swoich marzeń, jaki przyniesie ci największe spełnienie. W tych wizjach umieść wygląd swojego biura, rodzaj stanowiska, wysokość pensji oraz przykładowy rozkład dnia. Dokładna świadomość tego, czego szukasz, rozpoczyna proces tworzenia przyszłości. Spisanie swoich myśli na kartkę papieru może go przyspieszyć i dać większą siłę twojej manifestacji. Na końcu wyobraź sobie, jak się poczujesz, kiedy już spełnisz to marzenie. Dopisz do intencji pozytywne odczucia, które będą towarzyszyć ci w tej sytuacji. Miej ufność, że to wszystko się wydarzy. 

2. Uwierz w marzenia, by je przyciągnąć. Sztuka wizualizacji

Jednorazowe działanie nie wystarczy. Powinnaś poświęcić odrobinę czasu każdego dnia na myślenie o swoich najważniejszych celach. Umacniaj się w uczuciach, które będą towarzyszyć spełnianiu się twojego najskrytszego marzenia. Niech ta czynność będzie pierwszą rzeczą, jaką robisz po przebudzeniu, lub ostatnią przed pójściem spać. Uczyń manifestowanie swoim nawykiem. Codzienną medytacją polegającą na wizualizowaniu przyszłości. Wyobrażaj sobie, że już żyjesz tym życiem, którego tak bardzo pragniesz. Wypełnionym szczęściem i sukcesem. Zobacz siebie w wymarzonym biurze czy szczęśliwym związku, ale bez nazywania swojego partnera. Zostań autorką własnego scenariusza. Powiedz sobie, że ten sen się spełni. Poczekaj, aż Wszechświat wykona swoją pracę.

3. Pozbądź się blokad, by przyciągnąć miłość i marzenia 

Możesz manifestować swoje marzenia przez cały dzień, ale jeśli uważasz, że nie zasługujesz na miłość lub nie jesteś wystarczająco dobra, aby dostać lepszą pracę, utkniesz w jednym miejscu. Podejmij się analizy przekonań, które powodują w tobie te blokady i nie pozwalają na przepływ pozytywnych emocji. Wszystko, co budzi twój strach lub wątpliwości, utrudnia ci wyjście ze strefy komfortu. Musisz je rozpoznać, aby zrozumieć, że te ograniczające myśli są kłamstwami, którymi sama się karmisz. Wynikają one z przeszłych niepowodzeń i nie mają nic wspólnego z teraźniejszością. Kiedy pozbędziesz się tych wątpliwości oraz zrozumiesz, że nie jesteś tym, co ci się przytrafiło, otworzysz swoją przestrzeń na przyjmowanie darów.

4. Zamknij swoją przeszłość

Manifestowanie miłości nie przyniesie rezultatów, jeśli nadal rozmyślasz o swoim eks. Tylko definitywne zamknięcie przeszłości uruchomi proces przyciągania nowej bratniej duszy. Pożegnaj swojego byłego listem wyrażającym twoje zranione uczucia. W ten sposób dasz upust emocjom, jakie blokują cię na drodze do szczęścia. Spal korespondencję, by się z nich oczyścić. Pozbądź się wszystkich przedmiotów przypominających ci o dawnym związku. Po co nadal je trzymasz? Nie powinnaś mieć w szafie żadnych jego ubrań, zdjęć lub prezentów, do których ciągle wzdychasz z sentymentem. Oczyść całą swoją przestrzeń z energii eks, bo ta zakłóca przepływ twoich dobrych intencji. Zacznij myśleć o tym, czego oczekujesz od swojego nowego związku. Co masz do zaoferowania tej osobie? Jakie cechy charakteru powinien mieć twój partner? Spisz do dziennika dziesięć pragnień dotyczących przyszłego chłopaka. Raz po raz zerkaj do tych myśli, aby umocnić się w manifestacji.

Jeśli manifestujesz miłość, nie powołuj się na konkretną osobę. Pozwól, by to Wszechświat zadecydował, kto powinien dać ci szczęście w przyszłym związku.

5. Naucz się cierpliwości

Utwierdź się w przekonaniu, że to wszystko, o czym marzysz, na pewno się wydarzy. Dzięki temu pozbędziesz się obaw o przyszłość i nauczysz się cierpliwie czekać na szczęście. Bądź pełna zaufania do Wszechświata. Miej wdzięczność za każdy dzień. Kiedy będziesz kierować się egoizmem i zaczniesz wykorzystywać innych ludzi, los zadziała na twoją niekorzyść. Upewnij się, że codziennie podejmujesz działania, które przybliżają cię do twoich celów. Nie staraj się niczego przyspieszyć. Jeśli wizualizujesz swoje pragnienia i naprawdę się w to wczuwasz, wszystko ułoży się po twojej myśli. Pamiętaj też o tym, by nie leżeć na kanapie, czekając na cud, tylko zacząć podejmować niezbędne działania. Obudź swoją wewnętrzną energię, która podświadomie cię ukierunkuje. Wszystkie wskazówki jak osiągnąć sukces oraz gdzie poznać miłość, będą płynąć prosto z twojego wnętrza. Wsłuchaj się w ten głos. Manifestuj. 

Jak przyciągnąć miłość? Afirmacje i zaklęcia >>