A$AP Rocky i Rihanna podczas Met Gala 2021

Podczas tegorocznej Met Gali 2021 to właśnie A$AP Rocky i jego ukochana, Rihanna skradli całe show. Ok, prawie całe...Reszta należała z pewnością do Kim Kardashian. 

A czemu to właśnie jedna z najgorętszych par show biznesu skierowała na siebie oczy wszystkich? Po pierwsze, było to ich debiut na czerwonym dywanie jako para! Fani rapera i wokalistki długo czekali na ten moment i z pewnością się nie zawiedli. Zakochani nie szczędzili sobie uroczych gestów i głębokich spojrzeń podczas wystąpienia przed fotoreporterami. A po drugie ich kreacje były zdecydowanie jednymi z tych, które komentowano najgłośniej. Wokalistka zdecydowała się na teatralną czarną suknię z pokaźnym kołnierzem projektu Demna Gvasalii dla Balenciaga Couture, beanie oraz diamenty Bulgari (o wartości ponad 267 karatów!). Tymczasem raper wybrał bardziej kolorowy look: patchworkową kołdrę, którą zrobiła spory szum w sieci ze względu na swoją wyjątkową historię. 

Historia kreacji, którą miał na sobie A$AP Rocky podczas Met Gala 2021

I właśnie za to kochamy Internet! Jak się okazało kołdra, którą A$AP Rocky zachwycił wszystkich podczas tegorocznej Met Gali, ma bardzo osobisty aspekt. W niedawnym poście na Instagramie kobieta o imieniu Sarah stwierdziła, że została zaprojektowana przez jej prababcię i ma na to dowód.

Kołdrę mojej prababci podarowano jakiś czas temu sklepowi z antykami i używanymi rzeczami

 – pisze Sarah w poście.

​​Kiedy zobaczyłam zdjęcie z Met Gali, od razu zdałem sobie sprawę, że musi to być ta sama kołdra. Przeczytałem artykuł w Vogue'u o tym, jak projektant znalazł kołdrę w południowej Kalifornii, a ponieważ jego biuro nie jest tak daleko od nas w Venice w Kalifornii, zażądałam, aby moja mama poszukała jej zdjęć na naszym starym łóżku.

Publikując obok siebie porównanie kołdry noszonej przez A$AP Rocky i tej samej kołdry nałożonej na ich łóżko dodaje:

Wygląda na to, że A$AP Rocky i Rihanna poszli na Met Galę z prababcią Mary!

Wnuczka twórczyni kołdry wyjaśnia dalej jakie jest jej nastawienie wobec wykorzystania kołdry w ten sposób:

Uznałam za zdumiewające, że coś, co moja prababcia zrobiła z miłości do mojej mamy, aby ją ogrzać, zostało podarowane, aby może ogrzać kogoś innego lub sprzedane, aby zebrać fundusze na cudowną organizację charytatywną, a ostatecznie zostało wykorzystane do niesamowitego dzieła sztuki przez niezwykle utalentowanych ludzi, którzy przenieśli projekt mojej prababci na wyższy poziom. 

So...who wore it better?