Na kilkanaście godzin przed otwarciem pierwszego, warszawskiego sklepu Victoria's Secret z pełnym asortymentem, marka ujawniła lokalizację Victoria's Secret Fashion Show 2017. O tej prezentacji plotkuje się od miesięcy. Czy odbędzie się tradycyjnie w Nowym Jorku? A może znów Europa (wcześniejsze edycje odbyły się m.in. Londynie, Paryżu, czy Cannes)? Znamy w końcu odpowiedzi na te pytania!

Pokaz Victoria's Secret 2017: gdzie będzie?

Zaskoczenia nie ma. Od miesięcy plotkowano, że może być to Szanghaj. To właśnie w tej chińskiej metropolii w marcu tego roku odbyło się otwarcie butiku z kolekcjami bielizny i akcesoriów Victoria's Secret. Z tego powodu kilka Aniołków przyjechało do największego i najludniejszego miasta Chin. Emisja telewizyjna Victoria's Secret Fashion Show 2017 zaplanowana jest na 28 listopada, jednak regułą jest, że sam pokaz odbywa się kilka dni, a nawet tygodni wcześniej.

Pokaz Victoria's Secret 2017: modelki

Na pokazie Victoria's Secret 2017 pojawią się zarówno Aniołki, jak i inne znane twarze ze świata modelingu. Oprócz ambasadorek, czyli Adriany Limy, Alessandry Ambrosio, Behati Prinsloo, Candice Swanepoel, Lily Aldridge, Elsy Hosk, Jasmine Tookes, Marthy Hunt, Lais Ribeiro, Sary Sampaio, Romee Strijd, Stelli Maxwell, Taylor Hill oraz Josephine Skriver pojawi się m.in. Gigi Hadid, Bella Hadid, Devon Windsor, Maria Borges, Georgia Fowler, Liu Wen. Niektóre źródła podają również Karlie Kloss. Lista modelek na pokazie Victoria's Secret 2017 >>