Choć co sezon projektanci czy wizażyści lansują nam kolejne trendy, to chętnie podpatrujemy również co noszą gwiazdy, czy jakich kosmetyków używają na ten moment. Sprawę ułatwiają serwisy społecznościowe, a zwłaszcza instagram. Tak jest w przypadku np. Seleny Gomez. Amerykanka rzadko postuje na insta, ale gdy już to robi, to wszyscy o tym mówią, co więcej, czasem jej stali współpracownicy uchylą rąbka tajemnicy. 

Paznokcie Seleny Gomez to jeden z najważniejszych trendów beauty na wiosnę i lato 2022. Łatwo go odtworzysz

Tak było i tym razem. Znany manikiurzysta Tom Bachik co jakiś czas prezentuje stylizacje paznokci, na jakie zdecydowały się jego sławne klientki. Przypomnijmy, na co dzień mężczyzna pracuje z takimi sławami jak Jennifer Lopez, Camila Cabello Nicola Peltz Beckham, Lily Aldridge, Rachel Zegler, Heidi Klum czy właśnie Selena Gomez. Mani tej ostatniej gwiazdy zachwyciło internautów. 

29-latka i tym razem zdecydowała się na prostotę, a dokładnie jeden kolor. Jednak zamiast ostatniej butelkowej zieleni na paznokciach Seleny Gomez znajdziemy wiosenno-letni odcień w stylu "baby blue". Ten kolor powraca co roku, z prostej przyczyny - idealnie prezentuje się w kontekście wakacyjnych stylizacji. "Selena Gomez uwielbia błękit. Zachowaj to jako inspirację na mani" - napisał w opisie postu Bachik. 

Pastelowy niebieski ma wiele fanek bez względu na panujące trendy, a może powinniśmy raczej napisać, to stały trend, o którym nie trzeba już pisać co sezon. Klasyki zawsze są w cenie. Tak jak i w tym przypadku. 

Lakiery do paznokci w stylu Seleny Gomez

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy