Baran i Ryby

Baran i Ryby to znaki zodiaku, które na początku są zgraną parą, ale po chwili dostrzegają, że poruszają się w bardzo różnym tempie. Baran jest w gorącej wodzie kąpany,  podczas gdy Ryby płyną wolno z prądem życia. Żywioły tych znaków wzajemnie się zwalczają, zamiast pogłębiać swoją uczuciową więź. Niecierpliwego Barana irytuje marzycielstwo i odrealnienie wodnego partnera. Niestety, Ryby potrzebują czasu na wszystko, w co wkładają swoje serce. Chociaż tę dwójkę szybko połączy romans, związek przyniesie same utrudnienia. Lepiej, żeby zostali przyjaciółmi. Oboje nie są swoją drugą połówką. 

Baran i Ryby płyną w przeciwnych kierunkach. 

Bliźnięta i Koziorożec

Bliźnięta i Koziorożec to niebo a ziemia. Stworzenie udanej relacji w tym przypadku wymaga nie lada wysiłku. Bliźniaki reprezentują powietrze. Są zmienne, lecą tam, gdzie zawieje wiatr. W życiu podążają za wrodzoną ciekawością, dokądkolwiek je zaprowadzi. Nie przepraszają za swoją dzikość serca. Astrologiczna Koza jest symbolem uziemienia. Obiera jeden cel, który wypełnia do końca. Denerwuje ją Bliźniacze rozproszenie i ciągła potrzeba wywoływania dramatów. Stoickie życie Koziorożca wręcz podcina skrzydła jego kochankowi. Ci dwoje nie powinni na siłę wchodzić w związek. 

Znak zodiaku Księżyca - jak go obliczyć? >>

Rak i Wodnik

Spotkanie się najbardziej i najmniej emocjonalnych znaków zodiaku nie wróży niczego dobrego. Rak to znak wodny, który pływa po głębinach emocji. Żywi się miłością, poczuciem bezpieczeństwa oraz lojalnością partnera. Niestety Wodnik wyłączył swoje serce, a w życiu zwykle kieruje się rozumem. Nie ma cierpliwości wobec romantyzmu Raka. Rani go swoją oziębłością i potrzebą przebywania w pojedynkę. Chociaż ta para może wiele się od siebie nauczyć, ciężko im stworzyć długotrwałą relację. Krab potrzebuje słodkich dowodów miłości, podczas gdy Wodnik woli trzymać dystans. 

Lew i Byk

Lew i Byk mogą sobie wiele zaoferować, jeśli pokonają swoje wielkie ego. Lew jest uczuciowy, lubi czuć się komfortowo. Byk skupia się na rodzinie oraz budowaniu wygodnego życia. W pierwszej chwili wydaje się, że wyznają podobne wartości. Na dłuższą metę marzą o tych samych rzeczach. Niestety, rzadko razem osiągają swój cel. Po drodze walczą o dominację. Oboje są zbyt uparci, żeby jeden mógł ustąpić drugiemu. W astrologii żywioły ziemi i ognia zazwyczaj stają sobie na drodze. Unicestwiają siebie nawzajem, dlatego ta dwójka w końcu się zamęczy. 

Lew i Byk to silne stworzenia, które będą zawsze walczyć o dominację.

Panna i Waga

Panna i Waga leżą obok siebie na kole zodiaku, ale to nie znaczy, że są sobie bliskie. Na pewno nie na tyle, żeby zwykłą znajomość popchnąć do bycia razem na poważnie. Waga ceni spokój i harmonię w swoim życiu. Zrobi wszystko, żeby uniknąć konfliktu. Panna niestety ma naturę krytyka czepiającego się o każdy szczegół. Jest bezpośrednia w komunikacji. Waga odbiera jej opinie jako atak i szybko przeobraża swoją miłość w nienawiść. Poukładana Panna przeżywa frustrację, kiedy nie może być do bólu szczera.

Skorpion i Strzelec

Skorpion i Strzelec to zodiakalni łamacze serc. Świetnie, jeśli połączy ich romans, ale związek tych znaków szybko się posypie. Skorpion oczekuje zaangażowania, aby móc budować swoje zaufanie. Strzelec chce swobody i dużej niezależności, dlatego nie od razu wejdzie w poważną relację. Ci kochankowie wzbudzają w sobie największe lęki dotyczące miłości. Niełatwo im się na siebie otworzyć czy dowieźć dowody swojej lojalności. Strzelec powoduje, że Skorpion jest zazdrosny. Znak wodny chciałby zamknąć swój płomień w ciasnej klatce. Uwięzienie Łucznika sprawia, że ten szybko zaczyna szukać wolności. Kiedy wydostanie się z miłosnego ucisku, roztrzaska serce partnera na kawałki.

Znaki zodiaku - czemu nudzą się w związku? >>