Brama Syriusza - portal duchowego postępu

Każdego roku w pierwszym tygodniu lipca między Ziemią a gwiazdą Syriusz aktywuje się brama energii, która zsyła w naszą stronę wysokie wibracje. W astrologii to czas największego potencjału, kiedy cała ludzkość w krótkim czasie doświadcza duchowego postępu. Ów portal to Brama Syriusza. Pojawia się, gdy Słońce tworzy koniunkcję z Syriuszem w znaku Raka. W tym roku brama będzie otwarta od 3.07-7.07, jednak jej szczyt przypadnie na 4 i 5 lipca. Wszyscy skorzystamy na twórczej wibracji niesionej przez to zjawisko. Zmiany, jakie wydarzą się w tym czasie, nieuchronnie zbliżą nas do naszego przeznaczenia.

  • Syriusz to najjaśniejsza gwiazda widoczna z Ziemi, można ją dostrzec nawet w ciągu dnia.
  • Brama Syriusza w starożytnym Egipcie symbolizowała urodzaj - otwierała się dokładnie w chwili wylewu Nilu i przesilenie letnie.
  • Gwiazda Syriusz kojarzy się z pozytywną energią, która przynosi szczęście, ochronę, wolność i chwałę. 

Horoskop na lipiec 2022 - miesiąc przebudzenia >>

Gwiazda o największym znaczeniu w astrologii

Gwiazda Syriusz była czczona przez wiele starożytnych kultur. Uważano ją za "królestwo bogów" oraz "duchowe Słońce", które zsyła na Ziemię boskie wibracje. Egipcjanie uważali, że Syriusz to gwiazda bogini Izydy sprawującej rządy nad śmiercią i odrodzeniem, oraz Anubisa, boga o głowie szakala, posłannika pomiędzy światem żywych i umarłych. Chociaż to Słońce utrzymuje nas przy życiu swoim światłem, Syriusz świeci 23 razy jaśniej, a kiedy zbliża się do naszej planety, ma na nas głęboki duchowy wpływ. 

Słońce ogrzewa nasze ziemskie ciała, a Syriusz zagląda wgłąb naszych dusz. Ta gwiazda znajduje się z daleka od Ziemi, jednak zajmuje niezwykle ważne miejsce w opowieściach starożytnych kultur z całego świata.

Jak pracować z energią Bramy Syriusza?

Brama Syriusza rozpocznie w naszych życiach nieuniknione cykle transformacji. Ta energia pomoże nam uwolnić się od wszelkich ograniczeń i swobodnie wyrażać swoje najprawdziwsze "ja". Poczujemy w sobie inspirację, aby urzeczywistnić swoje marzenia. W astrologii pojawiają się również teorie, że Syriusz jest domem dla obcych, którzy posługują się zaawansowanymi innowacjami technologicznymi i zdolnościami parapsychicznymi. Kiedy portal się otworzy, granica pomiędzy kosmosem a Ziemią stanie się cienka. Staniemy się bardziej świadomi tego, co dzieje się wokół nas.

W pierwszym tygodniu lipca na Ziemię spłyną najwyższe i najpotężniejsze wibracje. Czerpmy z tej energii, aby wesprzeć swój duchowy rozwój. 

Współpracę z siłą Bramy Syriusza ułatwi nam medytacja i inne praktyki wspierające aktywację czakry trzeciego oka. W tym czasie nie wahaj się prosić o wskazówki swoich duchowych przewodników. Połącz się ze swoją intuicją. Odprawiaj rytuały oczyszczające. Pracuj nad osiągnięciem większej swobody w swoich duchowych przedsięwzięciach. Oto najbardziej owocny czas w roku na rozwój w każdej dziedzinie życia.