26-letnia modelka i 29-letni piosenkarz są regularnie krytykowani za to, że wyglądają zupełnie inaczej na przyjęciach. Hailey wyjaśniła amerykańskiemu GQ Hype, dlaczego tak się dzieje.

W rozmowie modelka przyznała, że zdaje sobie sprawę z wszystkich memów, które narosły wokół jej czerwonej sukienki i zdecydowanie luźniejszego outfitu Justina. Wyjaśniła, że kiedy oboje się przygotowują, chodzi bardziej o uczucie i nigdy nie spotykają się, aby porozmawiać o tym, co dokładnie zdecydowała się ubrać druga osoba.

„To zabawne, ponieważ widzę, że tak wiele osób o tym mówi” – skomentowała Hailey. Wyjaśniła, że para przygotowuje się o różnych porach dnia do wyjścia. Justin ubiera się wcześniej niż ona i „on może chcieć założyć luźne dresy na kolację, a ja mini sukienkę tylko dlatego, że tak czuję. Nie możemy siedzieć i myśleć: „Więc ja założę to, a ty założysz to”.

Słynna czerwona sukienka Hailey i dresy Justina

W sierpniu amerykańska modelka miała prasowy maraton związany z jej brandem, Rhode. Modelka miała kilka outfitów, z czego trzeci i towarzyszącego jej męża, stały się viralem. Hailey zdecydowała się na wieczorową, czerwoną minisukienkę bez ramiączek Ermanno Scervino. Stylizację uzupełniła naszyjnikiem z wisiorkiem w kształcie litery „B”, czerwoną torbą Ferragamo i szpilkami Maison Ernest.

Justin zdecydował się na białe dresy, różową czapkę z daszkiem oraz żółte buty. To nie pierwszy raz, kiedy Hailey wybrała strój koktajlowy, a Justin zdecydował się na bardziej swobodny look.

Hailey Bieber i Justin Bieber w Nowym Jorku/Getty Images

Czy kończymy erę idealnie dopasowanych outfitów par? W końcu tak, jak powiedziała amerykanka – każdy może zakładać to, na co akurat ma ochotę. Presja „odpowiednich” stylizacji partnera lub partnerki być może zbliża się ku końcowi, a Justin i Hailey są tego prekursorami.