Zima to trudny czas dla włosów i skóry głowy. Z przegrzanych pomieszczeń z suchym powietrzem wychodzisz na mróz i z powrotem. Nie pomaga też czapka. Dlatego o tej porze roku szczególnie ważna jest odpowiednia pielęgnacja. Taka, która jest skuteczna i łatwa w codzinnym uzyciu. Zapewnia ją Smoothing Mask marki MUDII.

Endless smoothness, czyli gładkość bez końca

Smoothing Mask da włosom idealną gładkość bez użycia prostownicy. I to w Twojej własnej łazience. Ten produkt to bezbłędny wybór dla każdego rodzaju włosów, ale przede wszystkim zniszczonych, wymagających nawilżenia i regeneracji, puszących się. Prostych, falujących albo kręconych. Każdy z nich uzyska efekt wygładzenia dostosowany do swoich potrzeb. Let us surprise you!

O zaletach maski przekonasz się błyskawicznie. Najpierw zachwyci Cię zapach, a już chwilę później zaskoczy Cię łatwość rozczesywania włosów i ich nowa, świetna jakość. Natychmiast zrobią się gładkie – i to bez obciążenia. Na całej długości wyraźnie poprawi się ich kondycja, nabiorą blasku i elastyczności. Staną się widocznie zdyscyplinowane, podatne na modelowanie, efektownie sypkie. Nawet przy wysokiej wilgotności powietrza nie zaczną się puszyć i nie będą się elektryzowały.

To nie koniec! Maska regeneruje włosy, nawilża i głęboko odżywia, a więc trwale poprawia wygląd włosów oraz podnosi ich odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Dzięki temu przy regularnym stosowaniu efekty działania preparatu utrzymują się przez długi czas. Endless smoothness!

Aha, wszystkie te efekty uzyskasz w bardzo prosty, szybki sposób. Jak? Po prostu nanieś maskę na całą długość wilgotnych, umytych włosów. Po 10 minutach spłucz. Dla najlepszych rezultatów stosuj 1-2 razy w tygodniu.

Smooth them up! Poznaj Smoothing System i inne kosmetyki MUDII

Smoothing Mask to część linii kosmetyków Smoothing System marki MUDII. To seria, która odpowiada na potrzeby włosów wymagających wygładzenia oraz zdyscyplinowania. Zapewnia zaskakujące efekty estetyczne, nie zaburzając naturalnej równowagi ani samych włosów, ani skóry głowy. Seria obejmuje szampon, odżywkę i maskę.

Smoothing Shampoo delikatnie, ale skutecznie oczyszcza włosy, a potem wygładza je bez utraty objętości. Ogranicza efekt puszenia się. Ułatwia rozczesywanie i układanie. Zwiększa elastyczność, zapobiega łamliwości, a jednocześnie chroni połysk.

Smoothing Conditioner wspiera działanie szamponu, zarazem dodaje fryzurze blasku. Tworzy efekt sypkich włosów bez puszenia się, elektryzowania czy utraty elastyczności. Przeciwnie, chroni je przed łamliwością.

W pielęgnacji i stylizacji włosów nie ma sztywnych reguł. Dlatego kosmetyki MUDII są opracowane tak, aby móc dowolnie łączyć preparaty z różnych linii. Dopasowywać je do potrzeb własnych włosów, ale też swobodnie kreować lub zmieniać ich wygląd. Wszystkie produkty są dziełem najlepszych fryzjerów oraz technologów. Autorskie receptury bazują na opatentowanych składnikach najwyższej jakości i w innowacyjny sposób łączą skuteczność działania z troskliwą pielęgnacją. Chcesz poznać je bliżej? Wejdź na stronę https://mudii.com/