Paris Fashion Week to jedno z tych wydarzeń, na które czekamy z niecierpliwością. Światowi projektanci za każdym razem zaskakują nas nowymi koncepcjami pokazów i wyjątkowymi kreacjami. Nie inaczej było w tym sezonie. 4 października uwielbiana przez kobiety marka bieliźniana Etam przeniosła nas do inspirującego świata pełnego wolności, w którym to w najpiękniejszy możliwy sposób celebrowałyśmy nasze ciało, dokładnie takim, jakim jest.

Noc w Operze

Podczas 14. edycji Etam Live Show Marka zaprosiła nas do magicznego dziedzińca Opery Garnier w Paryżu. W blasku księżyca i świetle reflektorów podziwiałyśmy niepowtarzalne projekty, które stworzone zostały z myślą o zniesieniu wszelkich ograniczeń i sublimacji naturalnych kształtów kobiecego ciała.

Pokaz otworzyła Constance Jablonski. Francuska supermodelka przeszła po scenie w białym tutu i beżowym biustonoszu, który styliści marki połączyli z imponującym kompletem pereł i subtelnymi łańcuszkami.

Na wybiegu Live Etam Show zobaczyłyśmy również polskie modelki. Najnowsze projekty marki zaprezentowała Magdalena Zalejeska (@apolonka), Alicja Tubilewicz (@alicja), Maddie Kulicka (@maddiekulicka), a także Maja Sieroń (@mayasieron). 

Bielizna inspirowana sztuką baletu to także premiera nowych modeli, unikatowych eko tkanin i niesamowitych innowacji. Wszystko po to, by sprostać wymaganiom lepszego świata.

Po pokazie marka zaprosiła nas do malowniczych wnętrz Opery Garnier na wyjątkową kolację z przyjaciółmi Etam. Przy stolikach zasiedli goście z całego świata. Wśród nich zagraniczne influencerki takie jak Leonie Hanne (@leoniehanne), Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi), Camille Cherrier (@camillecharriere), Jeanne Damas (@jeannedamas), Lena Situations (@lenamahfouf) czy Zulai Pogba (@zulaypogba).

Specjalnie z Polski na pokaz przyleciała Agata Sieramska (@agatycze) i Arkadiusz Milik (@arekmilik), Roksana Kwiatkowska (@_roxyxo) i Borys Przybylski (@bedoes2115), Aleksandra Kowal (@szindy), Natalia Nienałtowska (@natalianien), Katarzyna Pytel (@paniekscelencja), Antonina Krzykacz (@antonina_krzykacz), Julia Ziółkowska (@livebetterpl) oraz dyrektor marketingu marki Etam Zuzanna Jasińska.

Prezentację Etam Live Show prosto z Paryża możecie obejrzeć na Instagramie marki @etam oraz na Etam.com.