Tego chyba nikt się nie spodziewał. Netflix proponuje swoje najpopularniejsze produkcje w wersji darmowej. Tak, to nie plotka. To zaczęta dla tych wszystkich, którzy nadal zastanawiają się czy w końcu założyć konto na platformie streamingowej. "Netflix gwarantuje rozrywkę, której potrzebujesz. Przekonaj się o tym na własne oczy — obejrzyj ulubione przez widzów filmy, seriale i programy całkowicie za darmo" - możemy przeczytać na stronie z darmowymi produkcjami.

Netflix za darmo? To możliwe! Platforma oferuje swoje największe hity dla wszystkich m.in. "Stranger Things" czy "Szkoła dla elity"

"Stranger Things", "zabójczy rejs", "Szkoła dla elity", "Nie otwieraj oczu", "Jak nas widzą", "Miłość jest ślepa", "Dwóch papieży", "Nasza planeta", "Grace i Frankie" - to część tytułów, które można obejrzeć za darmo na Netflix, co więcej, nie trzeba się nawet rejestrować. Wystarczy wejść na netflix.com/pl/watch-free i wybrać daną produkcję. To nie pierwszy raz kiedy serwis oferuje swoje filmy dla wszystkich. Wcześniej mogliśmy obejrzeć bez logowania świąteczną animację "Klaus" oraz "Do wszystkich chłopców", czyli głośną komedię romantyczną z Laną Condor i Noah Centineo. Jednak to pierwszy raz, kiedy osoby bez konta mają aż tak duży wybór. Czy to sprawi, że Netflix zyska kolejnych widzów? Jedno jest pewne, coraz trudniej będzie nam wyjść z domu...

Zwłaszcza, że na wrzesień szykuje się sporo ciekawych nowości. "Młody Wallander", "Rozłąka", "Miłość gwarantowana", "The Duchess", długooczekiwany serial "Ratched" oraz "Enola Holmes" z Millie Bobby Brown i Henry'm Cavillem czy kontynuacja "Rzymskich dziewczyn". To tylko kilka z wielu propozycji od Netflix na ten miesiąc.