Na początku tego miesiąca amerykańskie serwisy internetowe rozpisywały się na temat nowej produkcji sygnowanej przez Netflix. Nie chodziło o kolejny serial w gwiazdorskiej obsadzie, tylko film dokumentalny. Jago główną bohaterką będzie... Beyoncé! Słynna platforma streamingowa postanowiła tym razem pokazać przygotowania do zeszłorocznego koncertu wokalistki na festiwalu Coachella. Plotkowano również, że Amerykanka przy okazji zamierza wydać nowy singiel (dotąd nie potwierdzono tej hipotezy), a mniej więcej w tym samym czasie ujawniono, że Bey łączy siły z adidasem przy przy tworzeniu kolejnej linii dla marki Ivy Park. Co wiemy o nowym dokumencie Netfliksa?

Suknia Beyoncé zachwyciła wszystkich? Gwiazda na premierę filmu "Król Lew" zabrała Blue Ivy >>

Netflix pokaże dokument o Beyoncé. Znamy datę premiery!

Koncert Beyoncé na Coachella 2018 okazał się hitem. Wokalistka ze względu na ciążę musiała odwołać swój występ w 2017 roku, ale warto było czekać - gwiazda swoim dwugodzinnym show rzuciła publiczność na kolana. Bey zaśpiewała wtedy aż 26 piosenek w kostiumach z metką "Balmain", a na scenie towarzyszyła jej setka tancerzy! Kulisy tego show zamierza właśnie pokazać Netflix. A kiedy pojawi się na platformie? E! News uważa, że premiera zaplanowana jest na 17 kwietnia powołując się na post na instagramie Netflix US. Na żółtym tle napisano po prostu "HOMECOMING". Fani piosenkarki od razu stwierdzili, że chodzi właśnie o Beyoncé.Tak nazywa się m.in. program stypendialny prowadzony przez Bey, a szata graficzna nawiązuje do jednego z kostiumów scenicznych. Co więcej, koncert na Coachelli odbył się dokładnie rok temu

To nie pierwsza tego typu produkcja o Beyoncé. W 2013 roku powstał film "Life IS But A Dream" wyprodukowany przez HBO. Wokalistka sama go wyreżyserowała, co więcej, zaprezentowano nigdy dotąd niepokazywane filmy i zdjęcia. Pokazano również, jak przebiegła pierwsza ciąża Bey, co miało zdementować plotki o surogatce.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix US (@netflix) Kwi 7, 2019 o 6:00 PDT

Beyoncé na Coachella 2018. Występ: