Sygnety Square, Hazel i Daisy, Rosa Chains

kamień: onyks 

Onyks uważa się za kamień (a właściwie minerał) siły i niezależności. Stymuluje wytrwałość, stanowczość i determinację. Szczególnie dobrze sprawdzi się jako talizman tych, którzy walczą z poczuciem braku kontroli nad własnym życiem. Sięgnijcie po niego jeśli właśnie rozpoczynasz nowy rozdział, próbując rozprawić się z demonami przeszłości. Rzemieślnicze projekty Agnieszki Rosy, którymi rozpoczynamy nasz przegląd biżuteryjnych amuletów made in Poland, podkreślają dostojny i tajemniczy charakter występującego w trudno dostępnych skałach wulkanicznych onyksu. Do wyboru 3 sygnety: masywny i kanciasty Square, owalny Daisy i geometryczny, subtelnie zaoblony Hazel. Wszystkie oprawione w złoto. 
PS Pierścionki w stylu chunky lansują teraz najbardziej stylowe dziewczyny z Tiktoka i Instagrama. 

Naszyjnik Secrets Rose Classic, Berries&Co.

kamień: rodolit, kwarc wiśniowy, biały topaz

Flagowa linia Secrets marki Berries&Co przypomina sklep z eliksirami na ulicy Pokątnej. Każdy projekt to unikalna formuła wzmacniająca intencje codziennych afirmacji, moc księżycowych rytuałów i manifestacji. Autorskie kombinacje zaklętych w delikatne medaliony kamieni możecie dobrać indywidualnie do aktualnych potrzeb. Nasza propozycja na początek nowego roku? Miks rodolitu, kwarcu wiśniowego i białego topazu, czyli silnie oddziałujących kamieni miłości.
I jeszcze jedno: system zamykania naszyjnika pozwala na swobodną wymianę wnętrza. W dowolnej chwili możecie więc zaktualizować lub całkowicie zastąpić początkowo wybrany zestaw. 

Pierścionek Sky cream, Maar

kamień: topaz 

W polskiej biżuterii długo brakowało koloru, nietypowych form i śmiałości na miarę skandynawskiej ulicy. To wszystko pojawiło się na rynku dzięki marce Maar. W najnowszej kolekcji „Podano do stołu” Agata i Antoni rozbudzają w nas apetyt na topazy, które wyglądają jak migocząca woda w basenie, pomagają osiągnąć wewnętrzną harmonię i wyzbyć się złych myśli. Największą ochotę mamy na przeskalowany pierścionek Sky Cream. Jego prawdziwa magia zaczyna się kiedy postanowicie go przymierzyć. Ostrzegamy: wywołuje wtedy miłość absolutną i bezwarunkową, a ta skutkuje natychmiastowym zakupem. 

Naszyjnik z okrągłą zawieszką, Kamena

kamień: opal 

Ten naszyjnik wygląda jak pełnia księżyca. I podobnie jak księżycowe rytuały, noszony z odpowiednią intencją potrafi czynić magię. Wszystko za sprawą wykorzystanego w produkcji opalu. Jego nazwa z języka sanskryckiego oznacza "drogocenny kamień". Starożytni wierzyli, że noszenie go przy sobie pomaga odkrywać i doceniać piękne strony życia. Rozbudza kreatywność, przyciąga pomyślność i wartościowych, lojalnych przyjaciół. 

Pierścionek Half Luna, Paloma's Diamonds

kamień: diament 

Jak w jednym z najpopularniejszym numerze wszech czasów wyśpiewała Shirley Bassey – diamenty są wieczne, diamonds are forever. W końcu ro najtwardszy materiał występujący w naturze. Stąd też przypisywane mu właściwości magiczne oraz symbole. Już od starożytności wierzono, że diamenty reprezentują trwałość i siłę (nie tylko) uczucia. Noszone na biżuterii będą więc wspierać waszą konsekwencję oraz dążenie do wyznaczanych celów. Gdzie warto wybrać się na zakupy? Na liście naszych zakupowych marzeń między innymi minimalistyczny pierścionek Half Luna z oferty marki Paloma’s Diamons. Właścielka brandu to Polka, która wiedzę i umiejętności dotyczące jubilerstwa oraz kamieni szlachetnych zdobywała w Gemological Institute of America w Carlsbad w Kalifornii oraz podczas pracy u Tiffany&Co. To gwarancja najwyższej jakości. 

Bransletka Bogactwo, Anka Krystyniak 

kamień: granat grossular 

Na koniec utkana z kamieni granat grossular bransoletka projektu Anki Krystyniak. „Kamień ten nie zagwarantuje Ci jednak wygranej na loterii, nie pomoże też w znalezieniu worka nieznaczonego złota. Pozwoli natomiast zmienić Twoje myślenie i napisać nowe scenariusze. Obawy, niepokoje i wizje głębokiego niedostatku zastąpisz otwartym spojrzeniem na stan swojego świata. Grosular da Ci wsparcie w dostrzeganiu obfitości rozumianej jako potencjał, który możesz wykorzystać.” czytamy w opisie na stronie projektantki, a bransoletkę Bogactwo dodajemy do wirtualnego koszyka. Jak najszybciej. 

Biżuteria z "kamieniami mocy". Który amulet daje szczęście w miłości, finansach lub chroni przed negatywną energią?>>