Sygnety Square, Hazel i Terra, Rosa Chains

kamień: onyks 

Onyks uważa się za kamień (a właściwie minerał) siły i niezależności. Stymuluje wytrwałość, stanowczość i determinację. Szczególnie dobrze sprawdzi się jako talizman tych, którzy walczą z poczuciem braku kontroli nad własnym życiem. Sięgnijcie po niego jeśli właśnie rozpoczynasz nowy rozdział, próbując rozprawić się z demonami przeszłości. Rzemieślnicze projekty Agnieszki Rosy, którymi rozpoczynamy nasz przegląd biżuteryjnych amuletów made in Poland, podkreślają dostojny i tajemniczy charakter występującego w trudno dostępnych skałach wulkanicznych onyksu. Do wyboru 3 sygnety: masywny i kanciasty Square, nieregularny Terra i geometryczny, subtelnie zaoblony Hazel. Wszystkie oprawione w złoto. 
PS Pierścionki w stylu chunky lansują teraz najbardziej stylowe dziewczyny z Tiktoka i Instagrama. 

Naszyjnik Secrets Pink Flamingo, Berries&Co.

kamień: rodolit, różowy kwarc 

Flagowa linia Secrets marki Berries&Co przypomina sklep z eliksirami na ulicy Pokątnej. Każdy projekt to unikalna formuła wzmacniająca intencje codziennych afirmacji, moc księżycowych rytuałów i manifestacji. Autorskie kombinacje zaklętych w delikatne medaliony kamieni możecie dobrać indywidualnie do aktualnych potrzeb. Nasza propozycja na początek nowego roku? Miks rodolitu i różowego kwarcu, czyli silnie oddziałujących kamieni miłości.
I jeszcze jedno: system zamykania naszyjnika pozwala na swobodną wymianę wnętrza. W dowolnej chwili możecie więc zaktualizować lub całkowicie zastąpić początkowo wybrany zestaw. 

Pierścionek Sky cream, Maar

kamień: topaz 

W polskiej biżuterii długo brakowało koloru, nietypowych form i śmiałości na miarę skandynawskiej ulicy. To wszystko pojawiło się na rynku dzięki marce Maar. W najnowszej kolekcji „Podano do stołu” Agata i Antoni rozbudzają w nas apetyt na topazy, które wyglądają jak migocząca woda w basenie, pomagają osiągnąć wewnętrzną harmonię i wyzbyć się złych myśli. Największą ochotę mamy na przeskalowany pierścionek Sky Cream. Jego prawdziwa magia zaczyna się kiedy postanowicie go przymierzyć. Ostrzegamy: wywołuje wtedy miłość absolutną i bezwarunkową, a ta skutkuje natychmiastowym zakupem. 

Naszyjnik z okrągłą zawieszką, Kamena

kamień: opal 

Ten naszyjnik wygląda jak pełnia księżyca. I podobnie jak księżycowe rytuały, noszony z odpowiednią intencją potrafi czynić magię. Wszystko za sprawą wykorzystanego w produkcji opalu. Jego nazwa z języka sanskryckiego oznacza "drogocenny kamień". Starożytni wierzyli, że noszenie go przy sobie pomaga odkrywać i doceniać piękne strony życia. Rozbudza kreatywność, przyciąga pomyślność i wartościowych, lojalnych przyjaciół. 

Bransletka Bogactwo, Anka Krystyniak 

kamień: granat grossular 

Na koniec utkana z kamieni granat grossular bransoletka projektu Anki Krystyniak. „Kamień ten nie zagwarantuje Ci jednak wygranej na loterii, nie pomoże też w znalezieniu worka nieznaczonego złota. Pozwoli natomiast zmienić Twoje myślenie i napisać nowe scenariusze. Obawy, niepokoje i wizje głębokiego niedostatku zastąpisz otwartym spojrzeniem na stan swojego świata. Grosular da Ci wsparcie w dostrzeganiu obfitości rozumianej jako potencjał, który możesz wykorzystać.” czytamy w opisie na stronie projektantki, a bransoletkę Bogactwo dodajemy do wirtualnego koszyka. Jak najszybciej. 

Biżuteria z "kamieniami mocy". Który amulet daje szczęście w miłości, finansach lub chroni przed negatywną energią?>>