Mogą dodawać nam motywacji i pewności siebie, pobudzać do działania, poprawiać nastrój, a także przywoływać piękne wspomnienia. Kolory mają moc! Wiosna (kiedy na nowo chcemy odnaleźć blask po szarej zimie, poczuć radość, beztroskę, pasję do życia i uwierzyć w nowe możliwości), to najlepszy czas, aby zaprosić je do swojego życia. 

Łącz z dowolnymi kolorami, nakładaj solo lub twórz wyjątkowe zdobienia 

Wiosenna kolekcja lakierów hybrydowych NEONAIL „The Muse In You” wpisuje się w najgorętsze trendy sezonu i przyciąga spojrzenia. Składa się na nią siedem, energetycznych bardzo modnych odcieni (w tonacji brzoskwini, pomarańczy, różu i czerwieni) nawiązujących do koloru roku Pantone:

  • Show Your Passion – brzoskwiniowy lakier hybrydowy o ciepłym odcieniu nude i pełnym kryciu,
  • Desire To Inspire – transparenty lakier hybrydowy z okrągłymi drobinkami w kolorze różowo–pomarańczowym i kawałkami folii w żółto–niebieskich odcieniach;
  • Born To Be Myself – różowy lakier hybrydowy o pełnym kryciu, doskonale neutralny,
  • Create Art, Create More – transparentny lakier hybrydowy z okrągłymi drobinkami w kolorze różu i fioletowo–niebieskie kawałki folii,
  • Vibrant Awakening – różowy lakier hybrydowy w malinowym kolorze z nutą neonu i pełnym kryciu,
  • Vivid Soul – czerwony lakier hybrydowy o intensywnym lekko neonowym kolorze i pełnym kryciu,
  • Dose Of Confidence – pomarańczowy lakier hybrydowy o ciepłej barwie z nutą neonu, najmodniejszy odcień sezonu.  

Mat. prasowe

Lakiery możesz zaaplikować solo, albo je połączyć (szybko przekonasz się jak świetnie się uzupełniają). Wszystko zależy od twojej wyobraźni. Uroczy, dziewczęcy efekt uzyskasz nakładając dodatkowo na płytkę suszone kwiaty. Psst…z pomocą dedykowanej pęsety bez problemu zatopisz w stylizacji również cyrkonie, czy metalowe zdobienia. Lakiery hybrydowe NEONAIL to także niezawodna trwałość i połysk aż do 21 dni. 

Mat. prasowe

„Pewność siebie i kobieca siła to dwie rzeczy, które najbardziej mnie zainspirowały w tym projekcie (…) Życzę każdej z nas, aby je w sobie odnalazła” – podkreśla Augustynka, mixed media artist, która przygotowała kolaż idealnie oddający przesłanie kampanii „The Muse In You”. 

Mat. prasowe

Jak sama przyznaje, kolor napędza ją do działania. „Zdecydowanie potrzebuję kolorów w swoim życiu. Poprawiają mi nastrój, pomagają wyrazić siebie, zarówno w stylizacjach, jak i w życiu artystycznym. Inspirują mnie i napędzają do działania. W projekcie „The Muse In You” tym kolorem zdecydowanie był pudrowy róż” – przyznaje Augustynka.

Mat. prasowe

Chciałabyś zdobyć kolaż Augustynki lub inne atrakcyjne nagrody od NEONAIL? Poszukaj własnej inspiracji i weź udział w naszym konkursie na Instagramie

Odkryj swoją siłę i nie bój się zmian. Twórz niesamowite stylizacje przy pomocy najnowszej wiosennej kolekcji „The Muse In You. 

Mat. prasowe

Materiał promocyjny NEONAIL.