Modne krótkie fryzury [trendy wiosna-lato 2019]: krótko i kolorowo

Wiosną i latem 2019 będziemy eksperymentować nie tylko ze stylizacjami, ale także z fryzurą. To dobry moment, żeby w końcu podjąć decyzję o skróceniu włosów. Projektanci namawiają nas na drastyczne cięcia - najmodniej jest nosić się "na zapałkę", a włosy dodatkowo pofarbować albo spryskać kolorowym tonerem. Pisałyśmy już o tym, że najmodniejsza fryzura nadchodzącego sezonu ma odcień malinowego sorbetu albo jogurtu morelowego. Inspiracje? Pokazy takich marek jak: Plein Sport, Marc Jacobs, House of Holland, GCDS czy Laroche. 

Czytaj też: Najmodniejsza fryzura na wiosnę i lato 2019 >>>>>

Fryzura z pokazu Marc Jacobs / Imaxtree

Modne krótkie fryzury [trendy wiosna-lato 2019]: do tyłu

Boby i loby nadal mocno trzymają się w trendach. Jeśli wiosną i latem 2019 zdecydujecie się ściąć włosy za ucho albo do ramion, na specjalne okazje noście je zaczesane do tyłu jak modelki na pokazach Davida Komy, Altuzarry albo Muglera. Najlepiej by przy takiej modnej krótkiej fryzurze włosy pokryć dodatkowo grubą warstwą pomady albo żelu, by wyglądały na mokre. By uzyskać tak zwany wet look, nie zapomnijcie ich także spryskać nabłyszczającym lakierem. Takie uczesanie pięknie wyeksponuje szyję oraz biżuterię. 

Czytaj też: Modne fryzury: kolory włosów na wiosnę 2019 >>>>

Fryzura Altuzarra / Imaxtree

Modne krótkie fryzury [trendy wiosna-lato 2019]: pixie cut z grzywką

Krótka fryzura, która jest modna niezależnie od sezonu? Pixie cut. Obroni się zarówno w nonszalanckiej wersji grunge, jak i tej grzecznej - z przedziałkiem gładko zaczesanym po boku à la Twiggy. Wiosną i latem 2019 projektanci namawiają nas na cięcie z postrzępioną grzywką sięgająca do połowy czoła. Właśnie tak obcięte włosy miały modelki na wybiegach: Eudon Choi, Awake, De Vincenzo i Etro. Przy takiej krótkiej fryzurze warto podkreślić mocniej oczy - zróbcie kocią kreskę eyelinerem, smoky eyes albo kredką zaznaczcie dolną linię rzęs. 

Imaxtree

Czytaj też: Modne fryzury: wiosna-lato 2019 >>>