Modne fryzury z rudych włosów: bob

Modne fryzury z rudych włosów: bob

Bob nie tylko świetnie wygląda u blondynek, czy brunetek. Posiadaczki rudych włosów, również mogą skusić się na to stylowe cięcie. Włosy do linii brody lub trochę poniżej podkreślają rysy twarzy, co więcej, nie wymagają czasochłonnego układania na szczotkę czy specjalnych produktów do stylizacji. To nasz ulubiony pomysł na modne włosy.

Modne fryzury jesień-zima 2019/2020 >>

Modne fryzury: to uczesanie było hitem w latach 60. Włosy w tym stylu uwielbiają teraz Kim Kardashian West, Jennifer Lopez, Kylie Jenner i Sophie Turner [trendy 2019] >>

Modne fryzury z rudych włosów: w stylu Florence Welch

Modne fryzury z rudych włosów: w stylu Florence Welch

Florence Welch od dawna inspiruje projektantów mody (to ulubienica Alessandro Michele, dyrektora kreatywnego Gucci). Do tego grona możemy dołączyć teraz stylistów fryzur. Na pokazach Michael Kors, Naeem Khan, Valentino, Proenza Schouler czy Zuhair Murad zobaczyliśmy modne włosy, które przez ostatnich kilka lat lansowała właśnie ta słynna Brytyjka o oryginalnym głosie i stylistyce. 

Emma Stone ma nową fryzurę - różnica jest diametralna! Zobaczcie na jaką koloryzację zdecydowała się aktorka >>

Modne fryzury z rudych włosów: na gładko

Modne fryzury z rudych włosów: na gładko

Klasyczne, ale przede wszystkim bardzo eleganckie. Gładkie włosy (np. delikatnie zaczesane za ucho) zawsze świetnie wyglądają. Obojętnie czy wybieramy się na uroczystą galę, wesele, czy na uczelnię lub do pracy. Spróbuj również wersję z przedziałkiem na boku. Fryzura nabierze wtedy bardziej minimalistycznego, a nawet geometrycznego charakteru. 

Modne fryzury z rudych włosów: retro

Modne fryzury z rudych włosów: retro

W stylu lat 60.? A może retro loki jak za czasów Rity Hayworth? Rude włosy świetnie wyglądają w cięciach i fryzurach, które były modne kilka dekad temu. Delikatne fale, koczki oraz upięcia z widocznymi wsuwkami (chodzi o te tradycyjne, a nie z dodatkiem pereł) nadal wyglądają bardzo stylowo.

Modne fryzury z rudych włosów: grzywka

Modne fryzury z rudych włosów: grzywka

Grzywka powoli znów wraca do łask. Ten typ strzyżenia pojawił się ponownie na kilku pokazach w sezonie wiosna-lato 2019. Gęsta, ale lekko postrzępiona podkreśli oprawę oczu i nada charakteru. My nadal wspominamy z rozrzewnieniem fryzurę Karen Elson sprzed kilku lat.

Modne fryzury z rudych włosów:  warkocze

Modne fryzury z rudych włosów:  grzywka

To jeden z najpopularniejszych trendów na modne włosy w sezonie jesień-zima 2019/2020. Ponownie wracamy do tradycyjnego splatania włosów, ale już nie w wersji "boxing girl". Znów w cenie są warkocze -kłosy, dobierane, czy klasyczne uczesanie z trzech pasm.