W ciągu roku styliści fryzur lansują kilka, a nawet kilkanaście odcieni na modne włosy. 2019 to wielki powrót balayage'u, czyli koloryzacji, która święciła triumf kilka lat temu. Teraz powraca w nowej, naturalnej wersji. W styczniu proponowaliśmy wam fryzurę o nazwie "Negative Space", potem był odcień "Sand hair", a najnowszy trend nosi nazwę "Toasty Melt". Czy przebije popularność farbowania w stylu  "Smoked Marshmallow", "Lavender Gray", "Nordic White", "Honey Blonde", czy "Chocolate Cake"? 

Modne fryzury: Jessica Alba to kolejna gwiazda, która obcięła włosy. Jak teraz wygląda? [trendy jesień 2019] >>

Modne fryzury: tweed hair, czyli trend na balayage znów jest hitem w salonach fryzjerskich [jesień 2019] >>

Modne fryzury jesień-zima 2019/2020 >>

Sand hair0

Modne fryzury na lato: balayage "Toasty Melt" 

Włosy na lato powinny być lśniące i odżywione, to też często moment, gdy pragniemy zaszaleć z Sand hair1. Jednak fanki naturalnego looku powinny pomyśleć o częściowej koloryzacji, jaką jest właśnie balayage. Co to takiego? Ta technika jest bardzo dobrze znana fryzjerom, ale nie polega tylko na zrobieniu "zwykłych" pasm w jaśniejszym lub ciemniejszym odcieniu niż włosy klientki. To trudniejsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dobrze wykonany balayage powinien "stapiać się" z naturalnym odcieniem fryzury. Całość opiera się na nakładaniu pędzlem farby o różnych odcieniach (uwaga, w klasycznej wersji różnica nie powinna przekraczać trzech tonów!). Niestety z biegiem lat balayage tracił na znaczeniu, a wyparły go mało gustowne pasemka odcinające się od naszego koloru włosów. Teraz to się zmienia - farbowanie w tym stylu wraca w wielkiej chwale. 

Fryzura w stylu "Toasty Melt" swoją nazwę wzięła od... podgrzanego (ale nie spalonego) tosta! Tak, styliści fryzur uwielbiają wymyślać nazwy inspirowane jedzeniem czy napojami. Niektórzy nawet twierdzą, że inspiracją było również masło orzechowe. Najnowszy pomysł na modne włosy idealnie pasuje do brunetek, szatynek, czy ciemnych blondynek. Ważne, żeby odcień skóry był "ciepły" lub lekko opalony - posiadaczki bladej cery nie będą dobrze wyglądać w tej koloryzacji. 

Sand hair2

Modne fryzury blond na 2019 rok. Sprawdź:

Najnowsze trendy na modne fryzury. Najczęściej inspiracji szukamy na znanych serwisach społecznościowych, jak i na światowych pokazach mody. Sprawdźcie propozycje od słynnych stylistów włosów. 

Sand hair3

Sand hair4