Zaskoczeni? Modelki często zmieniają fryzury, najczęściej decydują się na skrócenie ich z długości, choć czasem zdarzają się zaskakujące metamorfozy. Te przemiany często wpływają również na ich kolejne zlecenia i kontrakty reklamowe. To właśnie dzięki skróceniu długich blond loków Anja Rubik stała się gwiazdą modelingu w 2007 roku i wystąpiła wtedy w kampanii Chloe, czy Giorgio Armani. Bob był wtedy hitem, a po dłuższym czasie ten trend znów powrócił. Polka w przeciągu następnych kilku lat parokrotnie obcinała włosy. Podobnie zrobiły Linda Evangelista i Edie Campbell, które karierę rozpoczęły z długimi lokami, a największe sukcesy odnosiły w krótkim cięciu. Abbey Lee Kershaw przefarbowała włosy na arktyczny blond, rezygnując z naturalnego brązu. Na zmianę zdecydowała się teraz Bella Hadid. Amerykanka ma teraz nowy kolor włosów, a według tegorocznych trendów to jedna z najmodniejszych fryzur w tym sezonie

Modne fryzury jesień-zima 2019/2020 >>

Ta fryzura była modna w latach 90. Dziś uwielbiają ją Kendall Jenner, Bella Hadid i Lucy Boynton >>

Modne fryzury: honey blonde. Zobacz nowy kolor włosów Belli Hadid [trendy 2019]

Słyszeliście o honey blonde? Modne fryzury w tym odcieniu mają Blake Lively, Rosie Huntington-Whiteley, czy Sienna Miller. Koloryzację o tej nazwie wybrała właśnie Bella Hadid. Dotąd mogliśmy podziwiać ją w ciemnobrązowych włosach, ale nie wszyscy wiedzą, że to nie jest jej naturalny kolor. 22-latka tak naprawdę jest blondynką! Gdy Bella zaczynała karierę w modelingu postanowiła zmienić fryzurę, żeby nie mylono ją ze starszą siostrą Gigi, która miała już za sobą pierwsze sukcesy w branży mody. Honey blonde u Hadid jest bardziej karmelowy, brudny niż żółty. Przynajmniej tak to wygląda na pierwszych zdjęciach zrobionych przez słynnego fotografa Mert Alasa.

Bella Hadid i The Weeknd rozstali się! to koniec związku modelki i wokalisty >>

Modne fryzury: Jessica Alba to kolejna gwiazda, która obcięła włosy. Jak teraz wygląda? [trendy jesień 2019] >>

Modne fryzury z rudych włosów >>

Fryzury na 2019 rok to przede wszystkim włosy, które wyglądają naturalnie i podkreślają urodę ich właścicielek. Tak jest w przypadku farbowania o nazwie negative space, czy smoked marshmallow. Ale jeśli sprawdzicie pozostałe trendy 2019 na modne włosy, to znajdziecie również arktyczne blondy, a także pastelowe odcienie, czy inspirowane jedzeniem (Mustard Yellow i Winter Berry).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to dirty blonde, back to my roots ! Per @mertalas wishes

Post udostępniony przez (@bellahadid) Mar 25, 2019 o 11:16 PDT