Zaskoczeni? Modelki często zmieniają fryzury, najczęściej decydują się na skrócenie ich z długości, choć czasem zdarzają się zaskakujące metamorfozy. Te przemiany często wpływają również na ich kolejne zlecenia i kontrakty reklamowe. To właśnie dzięki skróceniu długich blond loków Anja Rubik stała się gwiazdą modelingu w 2007 roku i wystąpiła wtedy w kampanii Chloe, czy Giorgio Armani. Bob był wtedy hitem, a po dłuższym czasie ten trend znów powrócił. Polka w przeciągu następnych kilku lat parokrotnie obcinała włosy. Podobnie zrobiły Linda Evangelista i Edie Campbell, które karierę rozpoczęły z długimi lokami, a największe sukcesy odnosiły w krótkim cięciu. Abbey Lee Kershaw przefarbowała włosy na arktyczny blond, rezygnując z naturalnego brązu. Na zmianę zdecydowała się teraz Bella Hadid. Amerykanka ma teraz nowy kolor włosów, a według tegorocznych trendów to jedna z najmodniejszych fryzur w tym sezonie

Modne fryzury 2019: Banana Bun. Jak stworzyć to stylowe upięcie włosów? >>

Modne fryzury: honey blonde. Zobacz nowy kolor włosów Belli Hadid [trendy 2019]

Słyszeliście o honey blonde? Modne fryzury w tym odcieniu mają Blake Lively, Rosie Huntington-Whiteley, czy Sienna Miller. Koloryzację o tej nazwie wybrała właśnie Bella Hadid. Dotąd mogliśmy podziwiać ją w ciemnobrązowych włosach, ale nie wszyscy wiedzą, że to nie jest jej naturalny kolor. 22-latka tak naprawdę jest blondynką! Gdy Bella zaczynała karierę w modelingu postanowiła zmienić fryzurę, żeby nie mylono ją ze starszą siostrą Gigi, która miała już za sobą pierwsze sukcesy w branży mody. Honey blonde u Hadid jest bardziej karmelowy, brudny niż żółty. Przynajmniej tak to wygląda na pierwszych zdjęciach zrobionych przez słynnego fotografa Mert Alasa.

Fryzury na 2019 rok to przede wszystkim włosy, które wyglądają naturalnie i podkreślają urodę ich właścicielek. Tak jest w przypadku farbowania o nazwie negative space, czy smoked marshmallow. Ale jeśli sprawdzicie pozostałe trendy 2019 na modne włosy, to znajdziecie również arktyczne blondy, a także pastelowe odcienie, czy inspirowane jedzeniem (Mustard Yellow i Winter Berry).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to dirty blonde, back to my roots ! Per @mertalas wishes

Post udostępniony przez (@bellahadid) Mar 25, 2019 o 11:16 PDT