Oczywiście wygląda świetnie, ale ta zmiana zaskoczyła wiele osób. Kaia Gerber od kilku miesięcy mogła pochwalić się stylowym bobem, ukochaną fryzurą gwiazd, która co kilka sezonów wraca jak bumerang. Niedawno na to cięcie zdecydowała się Jessica Alba, Jennifer Lopez, czy Kim Kardashian West. Włosy do ramion są aktualnie hitem i nic nie wskazuje na to, żeby miało to się szybko zmienić. Córka Cindy Crawford ewidentnie wyprzedza trendy i lansuje kolejne słynne uczesanie znane nam dobrze z lat 90.

Modne fryzury: Kendall Jenner ma nowy kolor włosów? Modelka inspirowała się słynnym trendem z lat 90., który powraca w nowej wersji >>

Włosy ombre wracają do łask. Kim Kardashian West to kolejna gwiazda, która wróciła do tej modnej fryzury [trendy 2019] >>

Modne fryzury: Kaia Gerber obcięła włosy. Modelka zainspirowała się uczesaniem z lat 90. [trendy 2019]

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kaia (@kaiagerber) Gru 8, 2019 o 2:44 PST

To drobne cięcie, zaledwie o kilka centymetrów zmieniło naprawdę wiele. Po raz pierwszy Kaia Gerber pojawiła się w nowej fryzurze na pokazie Chanel Métiers d’art, jednak zaczesane do tyłu włosy na żel i nie pokazały w pełni nowego looku Amerykanki. Dopiero fotografie z wydarzenia zorganizowanego przez Emily Ratajkowski (chodzi o premierę kolczyków Inamorata) w pełni zaprezentowały nowy wygląd Gerber. Modelka wygląda teraz, jak gwiazda wybiegów sprzed kilku dekad. Zobaczcie:

screen instagram story

Amerykańscy dziennikarze już obwieścili, że nowa fryzura Gerber to "long pixie cut". Co ciekawe, jeszcze w kwietniu Kaia lansowała długość do ramion. Czyżby znudził jej się stylowy bob i szuka odmiany? A może ma to odwrócić uwagę od jej relacji z Pete'em Davidsonem? Modelka spotyka się z aktorem znanym z show Saturday Night Live od kilku tygodni - para została nawet sfotografowana podczas wspólnych wakacji czy podczas spaceru po Nowym Jorku, gdzie było widać jak trzymają się za ręce i tulą. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Emily Ratajkowski (@emrata) Gru 10, 2019 o 7:07 PST