Antonio Banderas – Her Secret Kiss

Można powiedzieć, że pocałunek to gest uniwersalnego języka, który zostanie zrozumiany w każdym zakątku świata – mało tego, niezwykle zdrowy gest! Całowanie bowiem wzmacnia układ odpornościowy, obniża poziom kortyzolu i uwalnia oksytocynę, dzięki czemu jesteśmy spokojniejsi, ujędrnia mięśnie twarzy oraz wyzwala hormony szczęścia. Szczególnie jeśli towarzyszy temu mrowienie skóry i trzepotanie serca. Dlatego jeśli chcecie podarować mamie odrobinę pasji i miłości to perfumy Her Secret Kiss, nowy zapach Antonio Banderas, będą wyborem idealnym

Otulając nim ciało mamy szanse wyobrazić sobie najbardziej namiętny pocałunek – otoczone w pierwszej chwili zapachem bergamotki i soczystością jeżyn i malin, przechodzimy w zmysłowe nuty konwalii, delikatnej róży i pikantnego różowego pieprzu, a ostatecznie niemal atakuje nas kremowa wanilia, intensywna paczula, pozostawiając wspomnienie piżma. Ten zapach to sekwencja pocałunku, który wpierw dociera do głowy, a dopiero po chwili rozpieszcza całe ciało, rozsyłając po nim sygnały szczęścia.

Już sam flakon zapowiada nam ogromną dawkę emocji – zapach zamknięty został w intensywnie czerwonym sercu, które jest centrum wszystkich naszych uczuć, a klucz daje możliwość wejścia do tajemniczego świata silnych emocji i odkrycia wszystkiego co sekretne i zmysłowe.

Benetton Perfumes – Sisterland Pink Raspberry

Wywodząca się z Włoch marka zaprasza nas do świata kobiecej przyjaźni i przychodzi do nas z pięknym przesłaniem – wszystkie jesteśmy różne i wszystkie jesteśmy przyjaciółkami. Nie zawsze musimy się zgadzać, możemy mieć różne plany, marzenia, odmienne cele, jednak ostatecznie najważniejsze jest pamiętać o tym, że przyjaźń nie wymaga od nas bycia identycznymi

Prawdziwa relacja opiera się na celebrowaniu, odkrywaniu  i akceptowaniu odmienności.

Jeśli chcecie podziękować swojej mamie za przyjaźń jaka Was łączy to Benetton Perfumes prezentuje siostry – 3 osobowości, 3 przyjaciółki i 3 zapachy, zamknięte w pięknych, kobiecych flakonikach, od których od razu pojawia się uśmiech na twarzy. My jesteśmy szczególnie zakochane w zapachu Pink Raspberry, który podkreśla delikatność kobiecej natury, rozpromieniając osobowość nutami maliny, frezji i piżma. To właśnie ten zapach podarowałybyśmy mamie! 

Victorio & Lucchino – Pasion Tropical No9

Na śniadanie egzotyczne mango, na obiad owocowa sałatka z kiwi i mandarynką – te perfumy zabiorą każdą mamę w egzotyczną podróż do tropików, które pachną cytrusami i nutami drzewnymi. Świeże połączenie nut klementynki, bergamotki i pomarańczy, w zestawieniu z mango i kiwi oraz głębią piżma i drzewa sandałowego tworzy wyjątkowe perfumy, których zapach teleportuje na wyspę, gdzie temperatura nigdy nie schodzi poniżej 24’C, a słońce tylko momentami zakrywają niewielkie chmury. Pasion Tropical No9 to prezent idealny, jeśli chcecie podarować mamie odrobinę wakacji.